Artystyczne

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

W dniu 23.05.2017r w Starym Teatrze został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” organizowany przez Starostwo Powiatowe w Bolesławcu. Laureatami eliminacji na szczeblu powiatowym zostali:

Noemi Studzińska I miejsce
Hubert Cebrowski II miejsce
Dawid Pronkiewicz III miejsce

wyróżnienia: Julianna Poliwka i Aleksandra Jopkiewicz

SUKCESY MUZYCZNE CZWÓRKI

W kwietniu w Centrum Integracji Kulturalnej odbył się V Powiatowy Festiwal Piosenki Ekologicznej. Zarówno zespól Oktawa jak i solista Kamil Gałka z kl. 4a wyśpiewali pierwsze miejsca. Oktawa wykonała piosenkę „Chcę wyjechać na wieś” i reprezentowana była przez Aleksandrę Wiśniewską kl.6, Katarzynę Rewińską kl. 5, Patrycję Mikutel kl. 5, Natalię Jędrak kl. 5, Weronikę Grum kl. 4, Vanessę Ostrowską kl. 3, Kamila Gałkę kl. 4. Kamil Gałka zdobył serca jurorów i słuchaczy śpiewając piosenkę,, Ale jestem”. Wyróżnienie na tymże konkursie zdobyła również Vanessa Ostrowska . Vanessa wzięła również udział 22 kwietnia w Konkursie Piosenki Polskiej , który odbył się w Gromadce i zajęła na nim miejsce drugie.

Gratulujemy!

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Natalia Mysiak z klasy 4d otrzymała wyróżnienie w dolnośląskim konkursie plastycznym „Czysta woda”.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

27.04.2017. z okazji Dnia 3 Maja nasi uczniowie brali udział w konkursie plastycznym „Bolesławiecki pejzaż”. Laureatami zostały: Patrycja Dziadek i Julia Bielak.

Gratulujemy!!

SUKCES WOKALISTEK W II BOLESŁAWIECKIM PRZEGLĄDZIE KOLĘD I PASTORAŁEK

Z radością informujemy, że w II Bolesławieckim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, który odbył się w CIK 30 .01 2017r. w kategorii Soliści Szkoły Podstawowe Katarzyna Rewińska z klasy 5b zajęła pierwsze miejsce a Natalia Jędrak z klasy 5c zdobyła miejsce drugie. W tym samym konkursie w kategorii zespoły (bez podziału na kategorie wiekowe) nasza szkolna Oktawa zajęła drugie miejsce plasując się za chórem z I LO. Zespół Oktawa reprezentowali : Vanessa Ostrowska kl.3c, Weronika Grum kl.4a, Kamil Gałka kl.4a, Katarzyna Rewińska kl.5b, Ewelina Grudzień kl.5b, Patrycja Mikutel kl.5b, Julianna Poliwka kl.5b,Natalia Jędrak kl.5c, Karolina Brzuszkiewicz kl.6d. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!