Artystyczne

I SZKOLNY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

W poniedziałek 4 grudnia 2017 roku na sali widowiskowej odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej. Do konkursu przystąpili uczniowie klas 4 – 7 prezentując wybraną przez siebie piosenkę: Aleksandra Wiśniewska ,,Gołębi song”, Dominika Wróblewska ,,Dziś idę walczyć mamo”, Natalia Jędrak ,,Czerwone berety”, Otylia Dańko ,,Kolęda warszawska”, Wojciech Raszczuk ,,Rota”, Jagoda Jankowska ,,Obudź się Polsko”, duet Maja Skrzypczak i Filip Fink ,,Przybyli ułani”, Karolina Cydzik ,,Piechota”, Oliwia Czuchraj ,, Marsz I Brygady”, Kamil Gałka ,,Niepodległa”, Natalia Mysiak ,,Sen o Warszawie”, duet Natalia Agos i Wiktoria Pasierbiewicz ,,Piechota”, Vanessa Ostrowska ,,Tango na głos i orkiestrę”, Wiktoria Eliaszewicz ,,Ojczyzno ma”, Lena Zamorska ,,Obudź się Polsko”. Wszyscy pięknie zaśpiewali ukazując swój talent muzyczny. Po krótkiej naradzie jury w składzie pani Barbara Lendzian , pani Urszula Smusz i pani Joanna Krajewska jednogłośnie przyznało 1 miejsce Vanessie Ostrowskiej (kl.4c) i Kamilowi Gałce (kl.5a), 2 miejsce Wiktorii Eliaszewicz (kl.4d) i Natalii Jędrak (kl.6c), 3 miejsce Dominice Wróblewskiej (kl.7b) i Lenie Zamorskiej (kl.4a). Wyróżnienie otrzymała Otylia Dańko (kl.6b) i Aleksandra Wiśniewska (kl.7a) . Gratulujemy wszystkim wykonawcom!

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

W dniu 28.11.2017r. W Teatrze Starym uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrody za udział w konkursie plastycznym „Za co lubię Wyspiańskiego?”
Justyna Grudzień z klasy 7d - nagroda główna
Karolina Góra z klasy 4a – nagroda główna

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

W dniu 25.11.2017r. w Centrum Integracji Kulturalnej rozstrzygnięto wyniki konkursu plastycznego „Barwy Niepodległej” w ramach projektu „Niepodległa to My”.
Nagrody otrzymały Natalia Mysiak i Julia Bielak z klasy 5d w postaci tabletów, a ich prace można oglądać w kalendarzu na rok 2018.

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Dnia 28.11.2017r. uczniowie z naszej szkoły zdobyli nagrody za udział w konkursie plastycznym „Używki?! Nie, dziękuję!” zorganizowanego przez Straż Miejską w Bolesławcu.
Krzysztof Mierzwa z klasy 4c – I miejsce
Hanna Jarczyńska z klasy 5c – II miejsce
Patrycja Lipiec z klasy 6c – II miejsce

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO