Klasy 1-3

WODA ŹRÓDŁO ŻYCIA

16 listopada 2017 r. w BOK MCC w Bolesławcu, uczniowie klas III bolesławieckich szkół podstawowych rywalizowali w konkursie ,,Woda źródło życia”. W konkursie wzięło udział blisko 30 uczniów reprezentujących wszystkie klasy trzecie z naszego miasta. Konkurs jest podsumowaniem zajęć terenowych realizowanych przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu.
Naszą szkołę reprezentowału uczennice: Kalina Jankowska z klasy 3a, Julia Kochmańska z klasy 3b, Karolina Mikutaniec z klasy 3d i Nadia Klimek z klasy 3e.
Miło nam poinformować, że uczennica klasy 3d Karolina Mikutaniec zajęła w konkursie trzecie miejsce.

Serdecznie gratulujemy.

KONKURS PLASTYCZNY ROK W LESIE

Nadleśnictwo Świeradów było organizatorem konkursu plastycznego „ROK W LESIE”. Na konkursu plastyczny pt. "Rok w lesie" ponad 340 prac plastycznych w trzech kategoriach wiekowych. Po bardzo trudnych obradach, ze względu na wysoki poziom prac, komisja wybrała 42 prace, które postanowiła nagrodzić oraz wyróżnić. Wśród tych prac znalazło się 5 prac naszych uczennic.
Są to prace:
Nadii Świerniak kl. 3a – 3 miejsce, Mai Fink kl. 3a – wyróżnienie, Joanny Udzielak kl. 3d – wyróżnienie, Natalii Horojdko kl. 3d – wyróżnienie, Mai Fiedorowicz kl. 3d – wyróżnienie.

Dodatkowo wybrano 13 prac, które zostaną opublikowane w kalendarzu Leśnego Kompleksu Promocyjnego "Sudety Zachodnie" na 2018 rok. Wśród tych prac znalazły się prace: Mai Fink kl. 3a, Natalii Horojdko kl. 3d, Mai Fiedorowicz kl. 3a.
Gratulujemy wyróżnionym uczennicom.

DOLNOŚLĄSKI KONKURS PLASTYCZNY - WYRÓŻNIENIA W KLASACH MŁODSZYCH

Miło nam poinformować, że troje uczniów z klas młodszych otrzymało wyróżnienia w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym "Czysta woda". Są to:
Artur Miżdal - kl. IIIa,
Jakub Świtalski - kl. IIIa,
Joanna Mysiak - kl. IIc.
Gratulujemy!

PODWÓJNY SUKCES OŚMIOLATKÓW Z KLASY 2c

Joanna Mysiak, uczennica klasy 2c, została laureatką ogólnopolskiego konkursu przyrodniczego „MINIEUROLAND INSPIRUJE NATURĄ” za najlepszy zielnik drzew. Zainspirowana sukcesem Asi, cała klasa 2c, przez cztery miesiące wykonywała zielnik kwiatów, za który w II etapie ogólnopolskiego konkursu przyrodniczego otrzymała wyróżnienie.
Gratulujemy!

TURNIEJ ORTOGRAFICZNY DLA KLAS III

12 maja 2016 roku w szkole Podstawowej nr 3 w Bolesławcu odbył się XII TURNIEJ ORTOGRAFICZNY dla klas III szkół podstawowych "W kręgu baśni braci Grimm”.
Komisja Konkursowa w składzie: Krystyna Raszka, Danuta Sicińska - Burzawa i Monika Grygorcewicz wyłoniła laureatów. Aż 4 uczniów naszej szkoły znalazło się wśród laureatów konkursu. Brawo!

Laureaci konkursu:

1. Jowita Gortych, SP nr 4 w Bolesławcu – I miejsce
2. Michał Bonk, SP nr 4 w Bolesławcu – I miejsce
3. Jagoda Chrobot, ZSP OXPRESS w Bolesławcu – II miejsce
4. Maksymilian Żukowski, SP nr 2 w Bolesławcu – II miejsce
5. Milena Konieczna, SP w Nowogrodźcu – III miejsce
6. Anna Jędzierowska, SP Zakonu Pijarów w Bolesławcu – III miejsce
7. Bartosz Dimitrov, SP nr 4 w Bolesławcu – IV miejsce
8. Martyna Dębiec, ZSP w Bożejowicach – V miejsce
9. Krzesimir Piotrowski, SP Zakonu Pijarów – V miejsce
10. Michał Jednoróg, SP nr 5 w Bolesławcu – V miejsce
11. Bartosz Pastusiak, SP nr 4 w Bolesławcu – VI miejsce.