Humanistyczne

Szukaj

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU NA NAJCIEKAWSZY LIST
DO BOHATERA ULUBIONEJ KSIĄŻKI

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie tak chętnie uczestniczą w konkursach literackich oraz czytelniczych. Tym razem dzieci z klas 4-6 w pięknych słowach zwracały się do bohaterów swoich ulubionych książek i wyjawiały, za co kochają wybrane powieści. Wszystkie swe wrażenia uczniowie przedstawiali w listach, dzięki czemu pielęgnowali zapomnianą już prawie sztukę epistolografii.
A oto nasi laureaci:

I miejsce: Jan Rataj z kl. 5B       zobacz pracę >>>
II miejsce: Diana Cieśla z kl. 6A        zobacz pracę >>>
III miejsce: Patrycja Dziadek z kl. 5A        zobacz pracę >>>

wyróżnienia:
Maksymilian Wielgus z kl. 5A      zobacz pracę >>>
Natalia Fryc z kl. 4C       zobacz pracę >>>
Maria Łuksza z kl. 4A       zobacz pracę >>>

Serdecznie gratulujemy!