Humanistyczne

Szukaj

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

Jak co roku, w naszej szkole odbyły się eliminacje do Miejskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”. Konkurs ten od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem dzieci, w związku z czym również w bieżącym roku szkolnym zgłosiło się do nas wielu utalentowanych uczniów. Po wysłuchaniu prezentacji na forum klas, nauczycielki języka polskiego wyłoniły 28 recytatorów, którzy przeszli do etapu szkolnego. Wśród nich zostało wybranych 5 laureatów, którzy będą reprezentować naszą szkołę na kolejnym szczeblu, tym razem miejskim. Odbędzie się on 1 lutego 2017r.
Jury w składzie: Pani Barbara Tarnowska, Pani Iwona Udzielak oraz Pani Janina Golsztajn wyłoniło zwycięzców. Oto oni:
* Dawid Pronkiewicz z kl. 5a
* Diana Cieśla z kl. 6a
* Klara Łasica z kl. 4c
* Katarzyna Stefan z kl. 6d
* Jagoda Jankowska z kl. 5c
Wszystkim recytatorom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!