Humanistyczne

"NARNIJSKA WYPRAWA"

13 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Bolesławcu odbył się Konkurs czytelniczy "Narnijska wyprawa".
Adresatami konkursu byli uczniowie klas piątych bolesławieckich szkół podstawowych.
W trakcie konkursu uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące treści lektury, rozwiązywali zagadki, rebusy, wykonywali zadania typu "prawda - fałsz", układali puzzle, rozpoznawali cytaty i prezentowali scenki pokazujące wybrane wydarzenia jednej z części cyklu: "Lew, czarownica i stara szafa", "Książę Kaspian", "Podróż wędrowca do świtu".
Naszą szkołę reprezentowali: Pola Wiśniewska, Martyna Wolańska, Kuba Matczak, Patrycja Lipiec, Igor Markiewicz, Kinga Sołtyszewska.
Gratulujemy naszej drużynie doskonałej znajomości treści lektury, wyśmienitych talentów aktorskich i ..................................... zdobycia I miejsca w konkursie.