Humanistyczne

Szukaj

"Czytanie rozwija rozum młodzieży,
odmładza charakter starca,
uszlachetnia w chwilach pomyślności,
daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach losu."

„CZYTELNICZE INSPIRACJE” – WYNIKI KONKURSU

Miło jest nam poinformować, że w konkursie czytelniczo- plastycznym pt. „Czytelnicze inspiracje” wzięli udział uczniowie wszystkich klas 4-7, zachęcając swoich kolegów i koleżanki do sięgnięcia po najpiękniejszą, ich zdaniem, książkę. Wśród wielu barwnych i oryginalnych prac jury w składzie: pani Monika Grygorcewicz, pani Barbara Zarzycka, pani Jolanta Rzeźwicka oraz reprezentacja uczniowska: Maciej Graczyk, Kinga Jodko oraz Filip Różański wyłoniło zwycięzców:
I miejsce- Dawid Pronkiewicz, kl. 6a
II miejsce- Luiza Rompel, kl. 5b
III miejsce- Kinga Uczkiewicz, kl.7a
Dodatkowo wyróżnienia otrzymali:
Ida Śmiałkowska, kl.6b
Hubert Cebrowski, kl. 5b
Milena Miżdal, kl. 5c
Eryk Cebrowski, kl. 4b
Wszyscy uczniowie, którzy zachęcali do przeczytania swojej ulubionej książki, otrzymali z języka polskiego oceny bardzo dobre, natomiast laureaci konkursu otrzymali oceny celujące oraz zostali dodatkowo uhonorowani dyplomami.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu zamiłowania do czytelnictwa
i wierzymy, że ich prace plastyczne zachęcą pozostałych uczniów do sięgnięcia po książkę.