Humanistyczne

Szukaj

LAUREACI POWIATOWEGO KONKURSU LITERACKIEGO „MUSIMY ZATRZYMAĆ W CZASIE”

Cieszymy się z tak licznych sukcesów naszych uczniów w Powiatowym Konkursie Literackim „Musimy zatrzymać w czasie”, który jest ukłonem w stronę starszych osób. To właśnie dziadkowie i babcie byli bohaterami prac naszych uczniów. Zostali opisani pięknym językiem, ale przede wszystkim zostali utrwaleni w pamięci i świadomości kolejnych pokoleń. Na szczególne wyróżnienie zasługuje I miejsce Oli Witkowskiej, która, będąc uczennicą klasy siódmej (7b), wygrała z gimnazjalistami z klas II oraz III !

GRUPA II - SZKOŁA PODSTAWOWA, UCZNIOWIE KLAS IV – VI
1 miejsce- Wojtowicz Maja- SP nr 3 B-c
2 miejsce- Dziadek Patrycja- SP nr 4 B-c
3 miejsce- Mysiak Natalia- SP nr 4 B-c
wyróżnienie- Markiewicz Igor- SP nr 4 B-c
wyróżnienie- Konieczna Milena- SP Nowogrodziec
wyróżnienie- Żukowski Maksymilian- ZSP Kruszyn

GRUPA II - UCZNIOWIE KLASY VII SZKOŁY PODSTAWOWEJ ORAZ II I III GIMNAZJUM
1 miejsce- Witkowska Aleksandra- SP nr 4 B-c
2 miejsce -Ratajczak Alicja- SP nr 5 B-c
3 miejsce- Guzowska Karolina- SP nr 3 B-c
wyróżnienie- Reguła Maja- ZSP Brzeźnik
wyróżnienie- Mazur Martyna- ZS Świętoszów
Gratulujemy wszystkim laureatom konkursu!