Humanistyczne

Szukaj

MAJA BOGUSZEWSKA MISTRZEM ORTOGRAFII !

Z wielką radością informujemy o sukcesie naszej uczennicy, Mai Boguszewskiej, z klasy 7c w Powiatowym Turnieju Ortograficznym, którego tematem przewodnim było życie i twórczość Ignacego Jana Paderewskiego.
Maja zajęła I miejsce, pokonując nie tylko swoich rówieśników, ale także uczniów II i III klas gimnazjum, gdyż był to konkurs przeznaczony głównie dla nich. Klasy 7 szkół podstawowych były w szczególnie trudnej sytuacji, gdyż rywalizowały z kolegami starszymi o dwa lata (w przypadku Mai starszymi aż o trzy lata!). Tym bardziej doceniamy sukces naszej uczennicy, życząc jej kolejnych laurów w następnych edycjach tego konkursu.
Dodatkowym powodem do dumy jest dla nas sukces Pauliny Kadysz z klasy 7b, która w tym samym konkursie zdobyła wyróżnienie.
Gratulujemy obu uczennicom!