Inne

Szukaj

KAJA KOŁODZIEJ I JEJ PASJA

Kaja Kołodziej uczennica naszej szkoły - klasa V c - uczestniczyła w programie telewizyjnym Maserchef Junior. Znalazła się w dziesiątce najlepszych kucharzy Masterczef Junior w Polsce. Jesteśmy dumni z tego, że nasi uczniowie na tak szeroką skalę rozwijają swoje pasje i zainteresowania. Poprosiliśmy Kaję o refleksję związaną z uczestnictwem w programie.
"Udział w programie był dla mnie nie tylko niezapomnianą przygodą, ale też spełnieniem kulinarnych marzeń. Miałam okazję poznać tam wiele koleżanek i kolegów, którzy dzielą moje zainteresowania, a gotowanie z nimi było dla mnie niezwykłym przeżyciem. Obserwowanie moich autorytetów podczas pracy sprawiało mi wielką radość, a przy okazji dużo mnie to nauczyło. Zobaczyłam na czym polega praca reżysera i innych osób pracujących przy produkcji programu, co też było bardzo interesujące.
Uczestnictwo w Masterchef Junior kojarzy mi się z samymi pozytywnymi rzeczami i bardzo się cieszę, że miałam szansę tam być!"