WIEM, CO JEM!

W naszej szkole dbamy o to, by dzieci odżywiały się zdrowo i nabywały mądrych nawyków żywieniowych. Właśnie w tym celu przystąpiliśmy do programu „Śniadanie daje moc!”. Każdego dnia, po drugiej lekcji, uczniowie spożywają drugie śniadanie wspólnie z nauczycielami, ucząc się wzajemnie, co jeść, by mieć energię do pracy i dobry nastrój na cały dzień. Również podczas lekcji z wychowawcami dzieci dowiadują się, które produkty są wartościowe i warte włączenia do szkolnego menu.

Tym razem uczniowie „wzięli sprawy w swoje ręce” i samodzielnie, lecz pod bacznym okiem wychowawcy, wykonywali zdrowe i smaczne kanapki, bogate w witaminy i wartościowe składniki odżywcze. Było głośno, wesoło i... ze smakiem!