Sportowe

Szukaj

6 MIEJSCE NA DOLNYM ŚLĄSKU

We wtorek 13 marca w Brzegu Dolnym odbył się Finał Wojewódzki w Tenisie Stołowym. Nasi zawodnicy musieli zmierzyć się z 7 najlepszymi drużynami z Dolnego Śląska. Po zaciętych meczach uplasowali się na dobrym 6 miejscu. Naszą szkołę i miasto Bolesławiec reprezentowali: Jakub Jarosławski, Mikołaj Cieśla i Dawid Pronkiewicz. Gratulujemy!

PIERWSZE W POWIECIE!

15 marca 2018 roku w Nowogrodźcu odbyły się rozgrywki czwórek siatkarskich w kategorii dziewcząt. W turnieju wzięło udział 5 najlepszych zespołów z powiatu bolesławieckiego i grano systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczęta wygrały wszystkie mecze i wystąpią w zawodach strefowych 21 marca w Lubaniu. Życzymy powodzenia!
Mistrzyniami Powiatu zostały: Martyna Cieślak, Ewelina Grudzień, Klaudia Hucał, Julia Krosman, Martyna Lipiec, Patrycja Mikutel, Małgorzata Miszczak, Liliana Widłak, Dominika Wróblewska i Julia Ziółkowska.

MISTRZOSTWA BOLESŁAWCA W MINI SIATKÓWCE DWÓJEK

Dnia 06.03.2018 odbyły się Mistrzostwa Bolesławca w mini siatkówce dwójek. Nasze drużyny zajęły odpowiednio chłopcy pierwsze miejsce dziewczyny drugie.
Skład chłopców: Bartek Alf, Jacek Garmider, Michał Sobczyszyn, Jakub Żak, Eryk Cebrowski, Marcel Pańczak.
Dziewczyny: Natasza Kotowska, Natalia Jackowska, Kinga Rajczakowska, Amelia Burniak, Julia Jagodzińska, Diana Majewska. Gratulujemy.

MISTRZOSTWA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO W MINI SIATKÓWCE

Dnia 13.03.2018 w Nowogrodźcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego w mini siatkówce czwórkami chłopców Nasza reprezentacja wywalczyła pierwsze miejsce. Skład drużyny : Mateusz Marek, Dominik Twardowski, Michał Berdzik, Igor Gorski, Szymon Nowak, Patryk Cukiernik, Dawid Olszak, Jakub Matczak, Olaf Zauer, Michał Sawicki. Gratulujemy

JEDZIEMY DO BRZEGU DOLNEGO NA FINAŁ WOJEWÓDZKI!

We wtorek 6 marca w Pisarzowicach odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w Tenisie Stołowym. Nasi zawodnicy musieli zmierzyć się z 7 najlepszymi drużynami z byłego województwa jeleniogórskiego. Nie przegrali żadnego meczu co zapewniło im zwycięstwo! Jakub Jarosławski, Mikołaj Cieśla i Dawid Pronkiewicz będą reprezentować naszą szkołę i miasto Bolesławiec na arenie dolnośląskiej w Brzegu Dolnym 14 marca. Życzymy sukcesów!