Artystyczne

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Z radością informujemy, że Natalia Mysiak otrzymała I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Lalka – Lalki Świata”, zorganizowanym przez GOKiB w Gromadce. Milena Przybylska ma wyróżnienie.

Gratulujemy !!

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

10 maja 2018r. nasze uczennice zdobyły nagrody w Konkursie Plastycznym
„Życie św. Marii de Mattias” pod patronatem Prezydenta Miasta Bolesławiec.
Nagrodę główną otrzymała Patrycja Lipiec, natomiast wyróżnienia Julianna Poliwka oraz Aleksandra Klim.

Gratulujemy!

OKTAWA LAUREATEM XII DOLNOŚLĄSKIEGO PRZEGLĄDU PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ – GRATULACJE!

26 kwietnia zespół wokalny Oktawa wystąpił na Koncercie Galowym we Wrocławiu. Koncert ten był zwieńczeniem wcześniejszych zmagań regionalnych uzdolnionych muzycznie uczniów z dolnośląskich szkół. Pierwszy etap konkursu organizowały Młodzieżowe Domy Kultury we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu. Zespoły i wokaliści zakwalifikowani do kolejnego etapu rywalizowali muzycznie we Wrocławiu 12 kwietnia. Z radością informujemy, że nasz szkolny zespół Oktawa zdobył uznanie jury i Pierwszą Nagrodę . Podczas gali został odczytany list napisany na tę okazje przez Annę Zalewską, Minister Edukacji Narodowej. Pan Roman Kowalczyk, dolnośląski Kurator Oświaty i organizator przeglądu wręczył Oktawie dyplomy oraz zaświadczenia, które dodają dwa punkty do rekrutacji do szkoły średniej. Ponadto wokaliści otrzymali talony na zakupy w Empiku a szkoła bogaty zestaw edukacyjny - mapy . Przypominamy, że sukces wyśpiewali Patrycja Mikutel kl.6b, Katarzyna Rewińska kl.6b, Natalia Jędrak kl.6b, Kamil Gałka kl.6b, Vanessa Ostrowska kl.4c, Lena Zamorska kl.4a, Dominika Wróblewska kl.7b, Aleksandra Wiśniewska kl.7a. Zespół przygotowała p. Joanna Krajewska.

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „DZIEŁA MISTRZA JANA”

W dniu 27 kwietnia 2018 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Dzieła Mistrza Jana” organizowany w ramach obchodów Dnia Patrona Szkoły 2018.
I miejsce – Maja Sarkowicz, kl. 7c
II miejsce – Nina Fedorków, kl. 7d
III miejsce – Zuzanna Kuźnik, kl. 6c
Ponadto przyznano trzy wyróżnienia. Powędrowały one do:
Marcina Modzelewskiego, kl. 4c
Nataszy Pełki, kl. 7c
Samanty Blachy, kl. 7d

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

DOLNOŚLĄSKI KONKURS PLASTYCZNY „CZYSTA WODA”

Z radością informujemy, że czworo uczniów naszej szkoły odniosło sukces w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym „Czysta woda” organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy. Oto wyniki:
Maja Induła z klasy Ic – nagroda,
Bartosz Irski z Ic – wyróżnienie,
Joanna Mysiak z IIIc – nagroda,
Natalia Mysiak z Vd – wyróżnienie.
Rozdanie dyplomów i nagród nieprzypadkowo odbyło się 22 marca – jest to bowiem Światowy Dzień Wody.

KREATYWNY BOLESŁAWIEC - MOJE MIASTO

Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym "Kreatywny Bolesławiec - Moje Miasto" organizowanym przez Młodzieżową Radę Miasta Bolesławiec.
Dnia 23 marca 2018r. w Centrum Integracji Kulturalnej na XII sesji Młodzieżowej Rady Miasta zostały rozdane nagrody w trzech kategoriach wiekowych:
6 - 10 lat:
I miejsce zajęła Natalia Szczypczyk z klasy 1c
II miejsce otrzymał Bartosz Irski z klas 1c
III miejsce zdobyła Małgorzata Sieczejko z klasy 1c
Wyróżnienie trafiło do Natalii Horojdko z klasy 3d
10 - 13 lat:
II miejsce zajęła Weronika Pietrzkowska z klasy 6c
III miejsce otrzymał Wojciech Roicki z klasy 4d
Wyróżnienie otrzymały Julia Bielak z 5d oraz Julia Krosman z klasy 6c
13 - 16 lat:
I miejsce zdobyła Magdalena Bielak z klasy 7a

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO NA SZTANDAR SZKOŁY

W dniu 15 marca 2018 r. został rozstrzygnięty konkurs związany z projektem graficznym sztandaru szkoły. Wzięli w nim udział kreatywni uczniowie wspierani przez swoich rodziców.

I miejsce – Weronika Kamińska
II miejsce – Natalia Fryc
III miejsce – Julia Cieśla
Laureatów konkursu zaprezentujemy również podczas gali jubileuszowej 05 października 2018 r.