STAN CZYTELNICTWA W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
IX NOTOWANIE - MAJ 2017

Bibliotekę odwiedziło 681 czytelników, którzy wypożyczyli 710 książek.

Najczęściej wypożyczające klasy w maju to:

Klasa III C – 37 książek
Klasa VI C – 61 książek

Serdecznie gratulujemy!!!

ZNALEZIONE W KSIĄŻKACH

Do końca maja zapraszamy na wystawę zorganizowaną przez bibliotekę szkolną "Znalezione w książkach". Wszystkie "zakładki" można oglądać na korytarzu szkolnym obok sekretariatu.

MAJOWE GAZETKI TEMATYCZNE

W maju IV A, IV D, V C i VI C uzyskały największą ilość punktów za gazetkę tematyczną pt.: "KONSTYTUCJA 3 MAJA". Serdecznie gratulujemy!!!

PODSUMOWANIE GAZETEK W SEMESTRZE I (PUNKTACJA):

IV A - 99
IV B - 99
IV C - 100
IV D - 89

V A - 92
V B - 91
V C - 93

VI A - 18
VI B - 95
VI C - 97
VI D - 89

Zapraszamy do obejrzenia gazetek na temat "Bezpiecznych ferii".

WYNIKI KONKURSU CZYTELNICZEGO

Dnia 28 lutego klasy II-VI brały udział w konkursie czytelniczym organizowanym przez naszą bibliotekę pt.: "Bohaterowie naszych lektur". Laureatami zostali:
KLASY II
I miejsce otrzymała Kornelia Cena z klasy II B
II miejsce zdobyły Joanna Mysiak z klasy II C oraz Julia Kochmańska z klasy II B
III miejsce zajęła Emilka Kopiec z klasy II E
KLASY III
I miejsce zajęła Oliwia Gruszczak z klasy III A
II miejsce zdobyła Natasza Kotowska z klasy III B
III miejsce zajęły Mielna Przybylska z klasy III D oraz Maja Wójcik z klasy III A
KLASY IV
I miejsce zdobyła Julia Łasocha z klasy IV C
II miejsce zajęli Maria Łuksza z klasy IV A oraz Michał Bonk z klasy IV B
III miejsce zdobyli Natalka Mysiak z klasy IV D oraz Oliwia Cieśla z klasy IV A
KLASY 5
I miejsce zdobyła Patrycja Lipiec z klasy V c
II miejsce zajęli Martyna Wolańska, Ewelina Grudzień z klasy V B oraz Igor Markiewicz z klasy V C
Klasy 6
I miejsce zdobyła Sara Węglicka z klasy VI C
II miejsce zajęła Justyna Grudzień z klasy VI D
III miejsce zdobyła Julia Bartoch z klasy VI B
Wszystkim uczestnikom ogromnie gratulujemy!!!

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Dnia 9 lutego 2017r. w naszej szkole odbyła się Zabawa Karnawałowa dla klas IV - VI. Uczestnicy przebrali się za rożne postacie z bajek, niektórzy wykazali się niezwykłą pomysłowością co do stroju. Podczas zabawy odbyło się kilka ciekawych konkursów, a jednym z nich był wybór króla i królowej balu - jednogłośnie zostali nimi Aleksandra Wiśniewska oraz Aleks Stroński z klasy VI a. Zabawa była przednia i wszyscy w dobrych humorach rozeszli się do domu.

STYCZNIOWE GAZETKI TEMATYCZNE

W grudniu IV B, IV C, V C uzyskały największą ilość punktów za gazetkę tematyczną pt.: "Książki naszych dziadków - Lekiem na nudę". Serdecznie gratulujemy!!!