Edukacja wczesnoszkolna

SPARTAKIADA TRZECIOKLASISTÓW

Po Spartakiadzie Drugoklasistów przyszła pora na rywalizację uczniów klas trzecich. 18 marca 2016r. ośmioosobowe drużyny reprezentujące klasy trzeciej wzięły udział w Spartakiadzie Trzecioklasistów. Po krótkiej rozgrzewce, zawodnicy przechodzili przez szarfę, podawali piłkę do kapitana, biegali w sztafecie, skakali w workach, przenosili piłkę lekarską, a nawet "sadzili ziemniaki". Wszystko to, aby wykazać swoją siłę, szybkość, wytrzymałość, koordynację ruchową, zwinność, zręczność, moc, skoczność i gibkość. Dobra współpraca w drużynie i działanie zgodnie z zasadami fair play spowodowały bardzo wyrównaną walkę. Po podliczeniu punktów, jury w składzie pani Jolanta Rzeźwicka i pani Andżelina Kraśnicka, wyłoniło mistrza klas trzecich, a pani dyrektor Edyta Kwiatkowska wręczyła drużynie klasy 3 "a" puchar "Spartakiady Trzecioklasistów".
Gratulujemy zwycięzcom.