Edukacja wczesnoszkolna

Szukaj

KONKURS PLASTYCZNY ROK W LESIE

Nadleśnictwo Świeradów było organizatorem konkursu plastycznego „ROK W LESIE”. Na konkursu plastyczny pt. "Rok w lesie" ponad 340 prac plastycznych w trzech kategoriach wiekowych. Po bardzo trudnych obradach, ze względu na wysoki poziom prac, komisja wybrała 42 prace, które postanowiła nagrodzić oraz wyróżnić. Wśród tych prac znalazło się 5 prac naszych uczennic.
Są to prace:
Nadii Świerniak kl. 3a – 3 miejsce, Mai Fink kl. 3a – wyróżnienie, Joanny Udzielak kl. 3d – wyróżnienie, Natalii Horojdko kl. 3d – wyróżnienie, Mai Fiedorowicz kl. 3d – wyróżnienie.


Dodatkowo wybrano 13 prac, które zostaną opublikowane w kalendarzu Leśnego Kompleksu Promocyjnego "Sudety Zachodnie" na 2018 rok. Wśród tych prac znalazły się prace: Mai Fink kl. 3a, Natalii Horojdko kl. 3d, Mai Fiedorowicz kl. 3a.
Gratulujemy wyróżnionym uczennicom.