Językowe

Szukaj

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH HIGH FLIER 2015

Z radością informujemy, że w sesji zimowej konkursu organizowanego przez Łowców Talentów Jersz, uczeń klasy 4c Igor Markiewicz uzyskał niemal 80% punktów możliwych do zdobycia i tym samym uplasował się na 8 miejscu w województwie. Sukces jest tym większy, że Igor rywalizował z o rok starszymi uczniami, ponieważ konkurs jest adresowany do klas 5 i 6 szkoły podstawowej.
Ze swoich wyników mogą być również dumni: Maciej Majewski z kl. 6b - 4 miejsce w województwie, Antoni Łasica z kl. 6b – 11 miejsce w województwie, Kacper Zarzecki z kl. 5a - 22 miejsce w województwie oraz Natalia Remiszewska z kl. 5a – 29 miejsce w województwie.
W konkursie brało udział niemal 8300 uczniów z całego kraju. Serdecznie gratulujemy wysokich wyników!