Językowe

Szukaj

EASTER CARDS EXCHANGE-PROJEKT ETWINNING

Nasza szkoła od września 2017 roku bierze udział w międzynarodowym projekcie eTwinning. Uczniowie pracując w domu i na lekcjach przygotowywali materiały, które były wysyłane zaprzyjaźnionym szkołom z całej Europy. Pierwszym etapem pracy było napisanie listów z okazji Europejskiego Dnia Języków, a następnie wysłanie kartek Bożonarodzeniowych.
Ostatnim etapem pracy realizując projekt eTwinning było przygotowanie kartek Wielkanocnych dla zaprzyjaźnionych szkół z Danii, Hiszpanii i Grecji. Uczniowie klas trzecich przygotowali ponad 70 kartek wielkanocnych, które zostały rozesłane do uczniów. Łącznie otrzymaliśmy ponad 100 kartek i listów z zagranicy i tyle samo wysłaliśmy do naszych przyjaciół.


Dziękuję wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w realizację projektu!