Językowe

Szukaj

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W OLIMPIADZIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO

20 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie został zorganizowany międzyszkolny konkurs językowy „ Olimpiada Języka Angielskiego i Niemieckiego”. Naszą szkołę reprezentowało ośmioro uczniów z klas IV-VI, którzy pod opieką p. Martyny Daczkowskiej dzielnie rywalizowało z uczniami m.in. z Chojnowa, Krzywej, Okmian oraz ze Złotoryi. Test konkursowy (leksykalno-gramatyczny) składał się z zadań zamkniętych jednokrotnego wyboru oraz zadań otwartych.
Wyniki naszych uczniów
JĘZYK ANGIELSKI
Klasy VI
Igor Markiewicz klasa 6C- I MIEJSCE
Klasy IV
Milena Przybylska klasa 4D-III MIEJSCE
Natasza Kotowska klasa 4B-III MIEJSCE
Klasy V
Jowita Gortych klasa 5A-II MIEJSCE

JĘZYK NIEMIECKI
Klasy VI
Aleksandra Jopkiewicz klasa 6A- II MIEJSCE
Wojciech Raszczuk klasa 6A-II MIEJSCE
Pola Wiśniewska klasa 6A-III MIEJSCE
Maksymilian Wielgus osiągnął wysoki wynik i niewiele zabrakło jemu do wyróżnienia.


Wszyscy uczniowie wykazali się ogromną wiedzą i serdecznie gratulujemy wszystkich wyników!