Matematyczno-przyrodnicze

Szukaj

WYNIKI KONKURSÓW INFORMATYCZNYCH

Dnia 20.11.2014r. jury w składzie Robert Ostrowski i Jerzy Zarzycki oceniło i ustaliło wyniki konkursów na grafikę komputerową - rysunek dla klas IV-V - „Moje miasto" i na obiekt architektoniczny w programie Google Sketchup dla klas V-VI.

W konkursie na grafikę komputerową wyniki są następujące:
I miejsce Burniak Filip 4d
II miejsce Cieśla Diana 4a, Hrynkiewicz Krystian 4d
III miejsce Ostrowska Agata 5b i Majewski Maciej 5b


W konkursie na obiekt architektoniczny wyniki są następujące:
I miejsce Janeczek Emilia 5c
II miejsce Michaluk Natalia 6a

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

WYNIKI KONKURSÓW Z TYGODNIA MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZEGO

 

DRUŻYNOWY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS SZÓSTYCH
I miejsce – klasa szósta a
II miejsce – klasa szósta b
III miejsce – klasa szósta c

Zwycięska drużyna klasy 6a wystąpiła w składzie: Jakub Kocełuch, Kacper Jaworski, Michał Zajączkowski, Jakub Alf, Sebastian Jakubiak

 

DRUŻYNOWY KONKURS MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZY KLAS CZWARTYCH
I miejsce – klasa 4d
II miejsce – klasa 4a
III miejsce – klasa 4b i 4c

Zwycięska drużyna klasy 4d wystąpiła w składzie: Oliwia Witek, Konrad Andruchów, Dominik Skrobot, Jan Reguła

 

W KONKURSIE KOMA NAJLEPSZE WYNIKI OSIĄGNĘLI:
Konrad Andruchów 53
Bartosz Piotrowski 45
Maciej Majewski 44

 

W konkursie na grafikę komputerową wyniki są następujące:

I miejsce Burniak Filip 4d
II miejsce Cieśla Diana 4a, Hrynkiewicz Krystian 4d
III miejsce Ostrowska Agata 5b i Majewski Maciej 5b

W konkursie na obiekt architektoniczny wyniki są następujące:

I miejsce Janeczek Emilia 5c
II miejsce Michaluk Natalia 6a

RACHMISTRZ MATEMATYCZNY 2014
NAJLEPSZE WYNIKI

Klasy 4 :
Konrad Andruchów z klasy 4d – 118 punktów
Jan Reguła z klasy 4d – 80 punktów
Błażej Piotrowski z klasy 4b – 80 punktów
Grzegorz Pławiak z klasy 4a - 77 punktów
Damian Sowiński z klasy 4d – 76 punktów

Klasy 5:
Antoni Łasica z klasy 5b – 116 punktów
Jakub Bujnicki z klasy 5d – 99 punktów
Andreas Koptyra z klasy 5d – 89 punktów
Maciej Majewski z klasy 5b – 88 punktów
Amelia Modzelewska z klasy 5d – 87 punktów

Klasy 6:
Mariusz Stoltman z klasy 6c – 114 punktów
Zuzanna Rewińska z klasy 6a – 105 punktów
Szymon Kotlarski z klasy 6c– 105 punktów
Natalia Michaluk z klasy 6a – 100 punktów
Kacper Jaworski z klasy 6a – 99 punktów