Matematyczno-przyrodnicze

Szukaj

UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

Dnia 4 kwietnia 2017 r. w Jeleniej Górze odbył się XIII Konkurs Bezpieczeństwa dla Dzieci i Młodzieży pt. " Uczę się bezpiecznie żyć". Na poziomie klas IV - VI rywalizowało 30 zespołów z regionu jeleniogórskiego, naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Julia Słota, Natalia Gorlach i Wiktor Kuczyński. Nasi uczniowie musieli wykazać się wiedzą praktyczną w zakresie udzielania pierwszej pomocy i teoretyczną dotyczącą edukacji ekologicznej, turystyki i rekreacji, bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej. Nasz zespół zajął drugie miejsce, 10 maja 2017r. weźmie udział w zawodach wojewódzkich.


Na poziomie klas I - III uczniowie naszej szkoły: Marta Zajączkowska, Nela Łucka i Jakub Mazur uplasowali się na ósmym miejscu. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.