Matematyczno-przyrodnicze

Szukaj

JEDEN Z DZIESIĘCIU

W dniu 30 października odbył się w naszej szkole konkurs przyrodniczo-ekologiczny pt. " Jeden z dziesięciu". Uczniowie wyłonieni wcześniej w eliminacjach klasowych rywalizowali między sobą na poziomie klas IV, V i VI-tych. W ocenie zawodników pomagała pani Katarzyna Graczyk z Centrum Edukacji Ekologicznej w Bolesławcu. Oto wyniki:
na poziomie klas IV- tych:
    I miejsce - Nela Łucka
    II miejsce - Maciej Graczyk
    III miejsce - Milena Przybylska
na poziomie klas V-tych:
    I miejsce - Klara Łasica
    II miejsce - Wojciech Kijanka
    III miejsce - Oliwia Czuchraj
na poziomie klas VI - tych:
    I miejsce - Wojciech Raszczuk
    II miejsce - Pola Wiśniewska
    III miejsce - Seweryn Ramza
Nagrody ufundował Urząd Miasta, za które serdecznie dziękujemy.