Matematyczno-przyrodnicze

Szukaj

ROŚLINY CHRONIONE W POLSCE

W poniedziałek, 20 listopada 2017 r. w Centrum Integracji Kulturalnej ,,Orzeł”, rozstrzygnięto konkurs "Rośliny chronione w Polsce" oraz "Wiedzy o odpadach" w ramach działań z zakresu edukacji ekologicznej "Bolesławianie dbają o środowisko" realizowane przez Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Bolesławcu.
Laureaci konkursu ,,Rośliny chronione w Polsce” wykazali się umiejętnością rozpoznawania chronionych gatunków roślin. Z naszej szkoły najlepszymi okazały się:
I miejsce – Pola Spychała
III miejsce – Julia Słota
V miejsce – Julia Bartoch
W konkursie wiedzy o odpadach odbyło się 18 warsztatów terenowych dla uczniów klas IV szkół podstawowych. Zajęcia realizowane były na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów komunalnych w Trzebieniu. W konkursie wzięło udział 34 uczniów ze wszystkich bolesławieckich szkół podstawowych. Nasi uczniowie stanęli na podium:
I miejsce - Maciej Graczyk
III miejsce - Szymon Sierpień
V miejsce - Milena Przybylska


Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom!!!!!