Sportowe

JESTEŚMY 3 DRUŻYNĄ W POLSCE!!!

W sobotę 10 czerwca 2017 roku w Łodzi odbył się Ogólnopolski Finał Szkolnej Ligi Rugby TAG. Rugbiści z „Czwórki” zagrali w grupie z Częstochową, Kurowicami, Zieloną Górą i Ogorzeliną zajmując II miejsce w grupie i uzyskując prawo walki o 3 miejsce w całym turnieju. Do walki o brąz stanęli z nami zawodnicy z Sochaczewa, zespołu z wieloletnimi tradycjami w tej dyscyplinie sportu. Po zaciętym boju Nasi pokonali w dogrywce przeciwników wynikiem 5:4 co ostatecznie dało nam III miejsce w Ogólnopolskiej Szkolnej Lidze Rugby TAG! Serdecznie gratulujemy! Nasi brązowi medaliści to: Błażej Piotrowski, Dawid Gromada, Jakub Ignatowicz, Sebastian Sadurski, Kacper Zawlik, Angelika Dominiak oraz Justyna Grudzień. Opiekunem grupy był Daniel Zięba.

DZIEŃ SPORTU I ZDROWIA

3 czerwca 2017r. w Czwórce odbył się Dzień Sportu i Zdrowia w ramach projektu "Czas na zdrowie". Mimo, iż była to sobota uczniowie licznie przybyli do szkoły. W ten dzień czekało na nich mnóstwo atrakcji - konkurencje sportowe, tańce, zabawy, a także degustacja zdrowych potraw, które sami przygotowywali. Hasło dnia brzmiało: "W zdrowym ciele zdrowy duch".

III MIEJSCE W STREFIE

Dnia 8 maja w Kamiennej Górze odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w Mini Piłce Siatkowej 2 Dziewcząt. Drużyna z naszej szkoły zajęła III miejsce i wróciła do domu z medalami.
Skład drużyny: Karmen Kołodziejczak, Olga Skobierska, Nina Chołost, Natalia Wilk, Maja Nuckowska, Martyna Topol.

SUKCESY SPORTOWE KLAS I - III

Dnia 23 maja na stadionie miejskim w Bolesławcu odbyły się Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Trójboju LA klas I – III.
Drużyna kl. I zajęła II miejsce ( Jankowska Kalina, Świerniak Nadia, Walęga Hanna, Burzawa Julia, Burzawa Wiktoria, Niemczuk Wiktor, Kędzierski Hubert, Benesz Dominik, Hrynkiewicz Mateusz, Tukatsch Jakub, Józefczyk Oliver ).
Drużyna kl. II zajęła I miejsce ( Michaluk Vanessa, Rasławska Joanna, Jackowska Natalia, Fabiańska Marlena, Różańska Milena, Janik Miłosz, Bińczycki Kacper, Borejko Aleks, Brzeźniakiewicz Sebastian, Nicki Kacper, Oleś Piotr ).
Drużyna kl. III zajęła I miejsce ( Rajczakowska Kinga, Kopacka Anna, Majewska Diana, Gruszczak Oliwia, Topol Martyna, Sobczyszyn Michał, Graczyk Maciej, Cebrowski Eryk, Alf Bartosz, Filipowicz Bartosz ).
GRATULUJEMY!!!

II MIEJSCE W MIEŚCIE

31 marca 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Miasta w Mini Piłce siatkowej ,,2” Chłopców. Nasza reprezentacja zajęła II miejsce.
Skład drużyny: Maciej Kozik, Jakub Woch, Igor Piotrowski, Łukasz Kalisz, Mateusz Sinica, Jakub Radziński.
Gratulujemy!

I MIEJSCE W MIEŚCIE I POWIECIE

Drużyna dziewczyn, która reprezentowała naszą szkołę na Mistrzostwach Miasta i Powiatu w Mini Piłce Siatkowej ,,2” Dziewcząt zajęła I miejsce. Reprezentacja dziewcząt 10 maja jedzie na Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej do Janowic Wielkich.
Skład drużyny: Olga Skobierska, Karmen Kołodziejczak, Nina Chołost, Martyna Topol, Maja Nuckowska, Natalia Wilk.
Gratulujemy!

III MIEJSCE W STREFIE JELENIOGÓRSKIEJ!!!

16 i 17 marca 2017 roku w Smolniku koło Lubania odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w Piłce Siatkowej Trójek. Dziewczęta i chłopcy rywalizowały z najlepszymi zespołami z powiatu jeleniogórskiego, zgorzeleckiego, kamiennogórskiego, lwóweckiego i lubańskiego. Turniej odbywał się w dwóch grupach na 3 boiskach jednocześnie. Po zaciętej walce nasze dziewczęta i nasi chłopcy zajęłli bardzo dobre III miejsce! Skład dziewcząt: Ewelina Grudzień, Klaudia Hucał, Julia Krosman, Liliana Widłak, Małgorzata Miszczak i Martyna Cieślak. Skład zespołu: Mateusz Marek, Igor Gorski, Dominik Twardowski, Sylwester Felczyński, Adrian Stoltman, Michał Berdzik, Jakub Jarosławski i Patryk Cukiernik. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia filmu z zawodów.

Link do filmu ZOBACZ >>>

SUKCESY SPORTOWE

Dnia 01.03.2017 odbyły się Mistrzostwa Bolesławca w mini piłce ręcznej chłopców. Nasza reprezentacja zdobyła pierwsze miejsce. Skład drużyny: Błażej Piotrowski, Wiktor Kuczyński, Jakub Ignatowicz, Matusz Bartosik, Sebastian Sadurski, Dawid Gromada, Filip Burniak, Michał Berdzik, Mateusz Marek, Jakub Jaworski. Gratulujemy.

Dnia 15 i 17 marca odbyły się Mistrzostwa powiatu bolesławieckiego w mini siatkówce czwórek chłopców i dziewczyn. Nasze reprezentacje zdobyły pierwsze miejsce. Chłopcy: Błażej Piotrowski, Wiktor Kuczyński, Jakub Ignatowicz, Matusz Bartosik, Kacper Duras, Sebastian Sadurski, Dawid Gromada, Filip Burniak, Mateusz Duras, Dominik Bonk. Dziewczyny: Kinga Uczkiewicz, Pola Spychała, Małgorzata Leszczyńska, Julia Bartoch, Ola Klimek, Ola Wiśniewska, Natalia Remiszewska, Iga Kędzierska, Julia Słota, Ala Biskupska. Gratulujemy

JESTEŚMY MISTRZAMI POWIATU W 3 SIATKARSKICH!!!

W poniedziałek 6 marca i w czwartek 9 marca odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego w Mini Siatkówce Trójek. W poniedziałek chłopcy rywalizowali ze szkołami z Żeliszewa, Raciborowic i Osiecznicy. Wygrali wszystkie mecze uzyskując tytuł Mistrzów Powiatu! Skład zespołu: Mateusz Marek, Igor Gorski, Dominik Twardowski, Sylwester Felczyński, Adrian Stoltman, Michał Berdzik, Jakub Jarosławski i Patryk Cukiernik.
Dziewczęta swoje mecze rozegrały w czwartek 9 marca, rywalizując ze szkołą z Parowej oraz Żeliszewa. Walka była bardzo zacięta, jednak ostatecznie Czwórka zajęła I miejsce! Skład dziewcząt: Ewelina Grudzień, Klaudia Hucał, Julia Krosman, Patrycja Lipiec, Liliana Widłak i Julia Ziółkowska.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie strefowym 16 i 17 marca w Smolniku!

ZOBACZ FILM>>>