Sportowe

Szukaj

JESTEŚMY MISTRZAMI POWIATU W 3 SIATKARSKICH!!!

W poniedziałek 6 marca i w czwartek 9 marca odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego w Mini Siatkówce Trójek. W poniedziałek chłopcy rywalizowali ze szkołami z Żeliszewa, Raciborowic i Osiecznicy. Wygrali wszystkie mecze uzyskując tytuł Mistrzów Powiatu! Skład zespołu: Mateusz Marek, Igor Gorski, Dominik Twardowski, Sylwester Felczyński, Adrian Stoltman, Michał Berdzik, Jakub Jarosławski i Patryk Cukiernik.
Dziewczęta swoje mecze rozegrały w czwartek 9 marca, rywalizując ze szkołą z Parowej oraz Żeliszewa. Walka była bardzo zacięta, jednak ostatecznie Czwórka zajęła I miejsce! Skład dziewcząt: Ewelina Grudzień, Klaudia Hucał, Julia Krosman, Patrycja Lipiec, Liliana Widłak i Julia Ziółkowska.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie strefowym 16 i 17 marca w Smolniku!

ZOBACZ FILM>>>