Sportowe

Szukaj

SUKCESY SPORTOWE

Dnia 01.03.2017 odbyły się Mistrzostwa Bolesławca w mini piłce ręcznej chłopców. Nasza reprezentacja zdobyła pierwsze miejsce. Skład drużyny: Błażej Piotrowski, Wiktor Kuczyński, Jakub Ignatowicz, Matusz Bartosik, Sebastian Sadurski, Dawid Gromada, Filip Burniak, Michał Berdzik, Mateusz Marek, Jakub Jaworski. Gratulujemy.

Dnia 15 i 17 marca odbyły się Mistrzostwa powiatu bolesławieckiego w mini siatkówce czwórek chłopców i dziewczyn. Nasze reprezentacje zdobyły pierwsze miejsce. Chłopcy: Błażej Piotrowski, Wiktor Kuczyński, Jakub Ignatowicz, Matusz Bartosik, Kacper Duras, Sebastian Sadurski, Dawid Gromada, Filip Burniak, Mateusz Duras, Dominik Bonk. Dziewczyny: Kinga Uczkiewicz, Pola Spychała, Małgorzata Leszczyńska, Julia Bartoch, Ola Klimek, Ola Wiśniewska, Natalia Remiszewska, Iga Kędzierska, Julia Słota, Ala Biskupska. Gratulujemy