Sportowe

Szukaj

III MIEJSCE W STREFIE JELENIOGÓRSKIEJ!!!

16 i 17 marca 2017 roku w Smolniku koło Lubania odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w Piłce Siatkowej Trójek. Dziewczęta i chłopcy rywalizowały z najlepszymi zespołami z powiatu jeleniogórskiego, zgorzeleckiego, kamiennogórskiego, lwóweckiego i lubańskiego. Turniej odbywał się w dwóch grupach na 3 boiskach jednocześnie. Po zaciętej walce nasze dziewczęta i nasi chłopcy zajęłli bardzo dobre III miejsce! Skład dziewcząt: Ewelina Grudzień, Klaudia Hucał, Julia Krosman, Liliana Widłak, Małgorzata Miszczak i Martyna Cieślak. Skład zespołu: Mateusz Marek, Igor Gorski, Dominik Twardowski, Sylwester Felczyński, Adrian Stoltman, Michał Berdzik, Jakub Jarosławski i Patryk Cukiernik. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia filmu z zawodów.

Link do filmu ZOBACZ >>>