Sportowe

Szukaj

III MIEJSCE W STREFIE

Dnia 8 maja w Kamiennej Górze odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w Mini Piłce Siatkowej 2 Dziewcząt. Drużyna z naszej szkoły zajęła III miejsce i wróciła do domu z medalami.
Skład drużyny: Karmen Kołodziejczak, Olga Skobierska, Nina Chołost, Natalia Wilk, Maja Nuckowska, Martyna Topol.


SUKCESY SPORTOWE KLAS I - III

Dnia 23 maja na stadionie miejskim w Bolesławcu odbyły się Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Trójboju LA klas I – III.
Drużyna kl. I zajęła II miejsce ( Jankowska Kalina, Świerniak Nadia, Walęga Hanna, Burzawa Julia, Burzawa Wiktoria, Niemczuk Wiktor, Kędzierski Hubert, Benesz Dominik, Hrynkiewicz Mateusz, Tukatsch Jakub, Józefczyk Oliver ).
Drużyna kl. II zajęła I miejsce ( Michaluk Vanessa, Rasławska Joanna, Jackowska Natalia, Fabiańska Marlena, Różańska Milena, Janik Miłosz, Bińczycki Kacper, Borejko Aleks, Brzeźniakiewicz Sebastian, Nicki Kacper, Oleś Piotr ).
Drużyna kl. III zajęła I miejsce ( Rajczakowska Kinga, Kopacka Anna, Majewska Diana, Gruszczak Oliwia, Topol Martyna, Sobczyszyn Michał, Graczyk Maciej, Cebrowski Eryk, Alf Bartosz, Filipowicz Bartosz ).
GRATULUJEMY!!!