Sportowe

Szukaj

II MIEJSCE W TURNIEJU PÓŁFINAŁOWYM DO MISTRZOSTW POLSKI W RUGBY TAG!

W piątek 1 grudnia odbył się Turniej Półfinałowy do Mistrzostw Polski w Rugby TAG. W zawodach wzięło udział 30 drużyn z województwa Dolnośląskiego w kategorii klas 4, 5 i 6. Nasza drużyna z klas 6 zajęła bardzo dobre II miejsce ustępując jedynie Mistrzom Polski z zeszłego roku - SP14 z Lubina. Finał był bardzo zacięty a o zwycięstwie zadecydował 1 punkt zdobyty dopiero w doliczonym czasie gry! Ponadto zawodnicy z klas piątych mieli kolejną okazję sprawdzić swoje umiejętności na tak dużej imprezie. Po zaciętych meczach zajęli VII miejsce w turnieju. Gratulujemy!
Kl. 5: Nadia Łyda, Martyna Paprot, Oskar Raziuk, Radosław Bakalarz, Michał Pałys, Jakub Wrzeszcz, Wiktor Kowalski, Patryk Piotrowski i Jakub Brzymowski.
Kl. 6: Liliana Widłak, Klaudia Hucał, Igor Gorski, Mateusz Marek, Dominik Twardowski, Szymon Nowak i Tomasz Janik.