Sportowe

Szukaj

I MIEJSCE W POWIECIE DZIEWCZĄT

Dnia 6 marca 2018r. w Nowogrodźcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej 3 Dziewczyn. W zawodach uczestniczyły drużyny z Nowogrodźca, Parowej i SP4. Dziewczyny z naszej szkoły zajęły I miejsce w powiecie i jadą na Finał Strefy Jeleniogórskiej do Smolnika.
Skład drużyny: Karmen Kołodziejczak, Nina Chołost, Natalia Wilk, Martyna Topol, Jasmina Markiewicz, Małgorzata Tofil, Maja Nuckowska. Gratulujemy!

III MIEJSCE W POWIECIE CHŁOPCÓW

Dnia 5 marca 2018r. w Gromadce odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej 3 Chłopców. W zawodach brały udział drużyny z SP4, Gromadki, Osiecznicy, Nowogrodźca i Iwin. Chłopcy z naszej szkoły zajęli 3 miejsce w powiecie.
Skład drużyny: Jakub Woch, Igor Piotrowski, Mateusz Sinica, Radosław Bakalarz, Kuba Radziński, Filip Steifer, Łukasz Kalisz. Gratulujemy!