Sportowe

Szukaj

PIERWSZE W POWIECIE!

15 marca 2018 roku w Nowogrodźcu odbyły się rozgrywki czwórek siatkarskich w kategorii dziewcząt. W turnieju wzięło udział 5 najlepszych zespołów z powiatu bolesławieckiego i grano systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczęta wygrały wszystkie mecze i wystąpią w zawodach strefowych 21 marca w Lubaniu. Życzymy powodzenia!
Mistrzyniami Powiatu zostały: Martyna Cieślak, Ewelina Grudzień, Klaudia Hucał, Julia Krosman, Martyna Lipiec, Patrycja Mikutel, Małgorzata Miszczak, Liliana Widłak, Dominika Wróblewska i Julia Ziółkowska.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT
SZKOŁA PODSTAWOWA 4 BOLESŁAWIEC       8 PKT. 8 : 0
SZKOŁA PODSTAWOWA PAROWA                   7          6 : 2
Z. SZK. - PRZEDSZK. TRZEBIEŃ                       6          4 : 6
Z. SZK. - PRZEDSZK. IWINY                            5          3 : 7
SZK. PODST. I GIMN. NOWOGRODZIEC          4          2 : 8