Sportowe

Szukaj

PODSUMOWANIE STARTÓW W LEKKIEJ ATLETYCE

Podczas Mistrzostw Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym w dniu 25.04.18 na stadionie miejskim w Bolesławcu reprezentanci naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce w kategorii chłopców i dziewcząt. Drużyny szkolne liczyły 6 osób (osobno drużyna dziewcząt i osobno chłopców), uczestnicy startowali w biegach na 60 m, 600 m (dziewczęta), 1.000 m (chłopcy) oraz w skoku w dal i rzucie piłeczką palantową, a wyniki indywidualne przeliczane były na punkty wg tabeli lekkoatletycznej. Suma punktów z 4 konkurencji decydowała o miejscu indywidualnym zawodnika, a suma punktów pięciu najlepszych zawodników drużyny decydowała o miejscu Szkoły.
Mistrzyniami Powiatu zostały: Bleichert Wiktoria, Siołkowska Hanna, Lipiec Patrycja, Benesz Kinga, Kołodziejczak Karmen, Chołost Nina (op. Kwieciński Rafał).
Mistrzami Powiatu zostali: Berdzik Michał, Marek Mateusz, Sinica Mateusz, Woch Jakub, Cukiernik Patryk i Radziński Kuba (op. Tomasz Markowski).

W Mistrzostwach Powiatu w lekkiej atletyce Szkół Gimnazjalnych i Szkół Podstawowych klas siódmych w dniu 08.05.2018 reprezentanci SP 4 zdobyli:
II miejsce Jan Reguła w rzucie dyskiem wynikiem 26,56,
II miejsce Filip Burniak w rzucie dyskiem wynikiem 25,00,
III miejsce Natalia Remiszewska w biegu na 100m ppł wynikiem 21,47s,
III miejsce Filip Jośko w rzucie oszczepem wynikiem 28,10m,
III miejsce Aleksandra Wiśniewska w rzucie dyskiem 21,90m,
III miejsce w sztafecie 4x100m chłopców (Sebastian Sadurski, Filip Jośko, Błażej Piotrowski i Mateusz Duras).

W Mistrzostwach Powiatu w lekkiej atletyce Szkół Podstawowych w dniu 10.05.2018 reprezentacja naszej szkoły zdobyła siedem miejsc na podium. Oto wyniki:
I miejsce Chucał Klaudia w pchnięciu kulą 9,46m,
I miejsce Grudzień Ewelina w rzucie piłeczką palantową 36,00m,
II miejsce Bleichert Wiktoria w biegu na 300m 50,03s,
II miejsce Benesz Kinga w biegu na 600 metrów 1:57,58s,
III miejsce Krosman Julia w skoku wzwyż 110 cm,
III miejsce Matczak Jakub w skoku wzwyż 120 cm,
III miejsce Kołodziejczak Karmen w rzucie piłeczką palantową 35,00m.

W Mistrzostwach Strefy jeleniogórskiej w Zgorzelcu w dniu 25.05.2018 zawodnicy naszej szkoły wywalczyli dwa medale:
I miejsce zdobyła Klaudia Chucał w pchnięciu kulą wynikiem 8,46m,
III miejsce zdobyła Ewelina Grudzień w rzucie piłeczką palantową wynikiem 45,06m.