Informacje, komunikaty

Szukaj

NAUCZYCIEL NA MEDAL

Miło nam poinformować, że wieloletnia nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej z naszej szkoły Teresa Pawlik została zgłoszona do plebiscytu na najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli organizowanego przez Gazetę Wrocławską - "Nauczyciel na medal".
Dzięki otrzymanym dotychczas głosom znalazła się w finale wojewódzkim.
Bardzo prosimy o oddawanie głosów na nauczyciela z naszej szkoły Teresę Pawlik. Głosy można oddawać do dnia 24 listopada 2017 r. (piątek) do godziny 21.30. Aby oddać głos wyślij sms o treści WNP.73 na numer 72355.

TeresaPawlik gazeta TeresaPawlik

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy i trzymamy kciuki.

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

PONIEDZIAŁEK

Rodzaj zajęć nauczyciel prowadzący klasy

lekcja

lub godziny

sala uwagi
zajęcia wyrównawcze z matematyki Renata Górecka 4c, 4d 7 10
zajęcia rewalidacyjne L.Biskup I C 9.45-10.45 29
zajęcia rewalidacyjne Katarzyna Lasak-Granatowska VI c 13:30-14:30 8
zajęcia logopedyczne Monika Grygorcewicz 5a 6 25
zajęcia rewalidacyjne Monika Grygorcewicz 6b 7 25 zajęcia rewalidacyjne
zajęcia rewalidacyjne Ewa Kalina vc- 1 uczeń 13.25-14.25 32 indywidualne z.rewalidacyjne
zajęcia logopedyczne Lucyna Cichewicz 5c,5d 13.30-14.15 15a
zajęcia rozwijające z matematyki Jerzy Zarzycki 6c 7 15 wolontariat
zajęcia wyrównawcze j. angielski W. Tarczyński 5b 6 4 , II budynek
zajęcia indywidualne – j. angielski W. Tarczyński 6c 7 4 , II budynek
SKS Daniel Zięba 5,6 8,9 Duża sala gimnastczna

WTOREK

Rodzaj zajęć nauczyciel prowadzący klasy

lekcja

lub godziny

sala uwagi
zajęcia rewalidacyjne Monika Łuksza V a 13:30 – 14:30 logopedyczna zajęcia  rewalidacyjne
SKS Marta Górska 5a, 5b, 5c 13.30 – 14.30 s. gimnastyczna
konsultacje z fizyki  i chemii I. Masłowska 7a,7b,7c,7d 8 8 wolontariat
zajęcia rewalidacyjne Monika Grygorcewicz 6b 7 25 zajęcia rewalidacyjne
zajęcia wyrównawcze matematyczno- informatyczne Alicja Wiaderna 6c 7 13
zajęcia wyrównawcze matematyczno- informatyczne Alicja Wiaderna 7b, 7c 8 13
zajęcia logopedyczne Lucyna Cichewicz 6a,6b,6c 13.30-14.15 15a
pierwsza pomoc Renata Musiał IV - VII 14.20 - 15.05 10 wolontariat
zajęcia opiekuńczo - wychowawcze Ewa Kalina świetlica 9.50-10.35 świetlica wolontariat

ŚRODA

Rodzaj zajęć nauczyciel prowadzący klasy

lekcja

lub godziny

sala uwagi
zajęcia rewalidacyjne Monika Łuksza V a 13:30 – 14:30 logopedyczna zajęcia  rewalidacyjne
SKS Marta Górska 5a, 5b, 5c 13.30 – 14.30 s. gimnastyczna
zajęcia wyrównawcze z matematyki Renata Górecka 4a, 4b 6 10
zajęcia rewalidacyjne Katarzyna Lasak-Granatowska VI c 13:30-14:30 35
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Katarzyna Lasak-Granatowska II a 15:05-15:50 15 a
zajęcia logopedyczne Monika Grygorcewicz 3d, 4c 4 25
zajęcia logopedyczne Monika Grygorcewicz 4a, 4b, 4d 6 25
zespół wyrównawczy z matematyki Joanna Świerzko 6a, 6b 7 3
zespół wyrównawczy z matematyki Joanna Świerzko 7a, 7b 8 8
zajęcia wyrównawcze Edyta Kowalska Vii 1gr, Vii c 8 21
zajęcia rewalidacyjne Ewa Kalina v c - 1 uczeń 7,50-8,50 35

indywidualne

z. rewalidacyjne

zajęcia wyrównawcze Barbara Blicharska 1a 5 35
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Andżelina Kraśnicka 3b 5 35
zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego A. Kraśnicka 6 c i 6b 7 lekcja 34
rewalidacja Lucyna Cichewicz Ic 11.35-12.35 15a

CZWARTEK

Rodzaj zajęć nauczyciel prowadzący klasy

lekcja

lub godziny

sala uwagi
zajęcia rewalidacyjne Monika Łuksza IV d 10:30-11:30 logopedyczna zajęcia  rewalidacyjne
zespół korekcyjno - kompensacyjny Urszula Smusz-Sawin 3c i 3d 4 śś
zajęcia rozwijające umiejętność czytania ze zrozumieniem, tempo czytania oraz grafizm pisma i tempo pisania Renata Górecka 3b 6 29
zajęcia rozwijające Martyna Daczkowska 3d 4 lekcja 16 wolontariat
zajęcia wyrównawcze Jolanta Rzeźwicka 4a, 4b 7 27
plastyka Agnieszka Grzęda 4 - 7 7 5 wolontariat
zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego A. Kraśnicka 5d, 5a 6 lekcja 34
rewalidacja Lucyna Cichewicz Ic 11.35-12.35 15a
koło teatralne Jolanta Rzeźwicka 4-5 6 27 wolontariat
koło humanistyczne Barbara Zarzycka

5a,5b,5d

6a,6b

7a,7b,7c,7d

7 28 wolontariat
SKS Daniel Zięba 5 8,9 Duża sala gimnastyczna
SKS Rafał Kwieciński 7 6.50 duża sala gim
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne z matematyki Andżelina Kraśnicka 5a 6 16
Koło matematyczne Iwona Udzielak 3a 6 lekcja wolontariat
Zaj. wyrównawcze j. polskiego Iwona Udzielak VIa, VIb  7 lekcja 25
Zaj. wyrównawcze j. polskiego Iwona Udzielak VIc  8 lekcja 25
Zajęcia rozwijające umiejętność kształtnego pisania oraz czytania ze zrozumieniem. Renata Górecka 3b 6 29 wolontariat
 

PIĄTEK

Rodzaj zajęć nauczyciel prowadzący klasy

lekcja

lub godziny

sala uwagi
zajęcia rewalidacyjne Monika Łuksza IV d 12:25-13:25 biblioteka zajęcia  rewalidacyjne
zajęcia rewalidacyjne L.Biskup I C 10.40-11.40 5
zajęcia dodatkowe z matematyki  R. Ostrowski 7b 8 lekcja 8 wolontariat
koło matematyczne Joanna Świerzko 4b, 4c 6 3 wolontariat
koło matematyczne Joanna Świerzko 6, 7 8 3
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne Barbara Blicharska 1a, 1c 4 35
SKS Daniel Zięba 5 8,9 Duża sala gimnastyczna
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Andżelina Kraśnicka 3a, 3e 5 35
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne z matematyki Andżelina Kraśnicka 5b, 5d 7 16
Odyseja Umysłu W. Tarczyński 6, 7 8 34 wolontariat

IX EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI EKOLOGICZNEJ POD HASŁEM:
„ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY”

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły i ich bliskich do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji ekologicznej, w wyniku której zebrane zużyte I uszkodzone telefony komórkowe zostaną przekazane do profesjonalnego recyklingu.
Akcja rozpocznie się 2 października 2017r. Zużyte i uszkodzone telefony można oddać w bibliotece szkolnej. W tym celu będzie wystawione specjalne pudełko, do którego należy wrzucać zużyte aparaty komórkowe. BEZ BATERII.
Liczymy na pełne zaangażowanie uczniów naszej szkoły.

WARUNKI UBEZPIECZENIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW DZIECI, MŁODZIEŻY, OSÓB UCZĄCYCH SIĘ ORAZ PERSONELU W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH – UBEZPIECZENIE SZKOLNE II 184 ZOBACZ >>>


PLAN LEKCJI NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Zobacz plan lekcji obowiązujący od 4.09.2017r.  >>>

W roku szkolnym 2017/2018 szkoła zapewnia podręczniki do wszystkich zajęć obowiązkowych.

Rodzice zakupują podręcznik do zajęć nieobowiązkowych:

KLASA I
PRZEDMIOT TYTUŁ AUTORZY WYDAWNICTWO
RELIGIA „Żyjemy w Bożym świecie” ks. dr Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak , Dariusz Kurpiński, Jerzy Snopek Jedność, Kielce
KLASA II
PRZEDMIOT TYTUŁ AUTORZY WYDAWNICTWO
RELIGIA „Idziemy do Jezusa” ks. dr  Jarosław Czerkawski, Elżbieta Kondrak Dariusz Kurpiński, Jerzy Snopek Jedność, Kielce
KLASA III
PRZEDMIOT TYTUŁ AUTORZY WYDAWNICTWO
RELIGIA Podręcznik:            „Jezus jest z nami” ks. dr Jarosław Czerkawski, Elżbieta Kondrak   Dariusz Kurpiński, Jerzy Snopek

Jedność, Kielce

Zeszyt ćwiczeń:      „Jezus jest z nami” ks. dr Jarosław Czerkawski, Elżbieta Kondrak Dariusz Kurpiński, Jerzy Snopek Jedność, Kielce
KLASA IV
PRZEDMIOT TYTUŁ AUTORZY WYDAWNICTWO
RELIGIA Podręcznik do religii dla klasy IV „Miejsca pełne bogactw”

Ks. Dr K. Mielnicki, E. Kondrak,       B. Nosek

Jedność, Kielce
Zeszyt ćwiczeń dla kl. IV Szkoły Podstawowej „Miejsca pełne bogactw” E. Kondrak, E. Parszewska Jedność, Kielce
KLASA V
PRZEDMIOT TYTUŁ AUTORZY WYDAWNICTWO
RELIGIA Podręcznik do religii dla klasy V „Spotkania ubogacające” Ks. Dr K. Mielnicki, E. Kondrak,       E. Parszewska Jedność, Kielce
Zeszyt ćwiczeń dla klasy V „Spotkania ubogacające”

J. Konat, E, Kondrak,                        E. Parszewska

Jedność, Kielce
KLASA VI
PRZEDMIOT TYTUŁ AUTORZY WYDAWNICTWO
RELIGIA Podręcznik do religii dla klasy VI „Tajemnica bogatego życia” Ks. Dr K. Mielnicki,  E. Kondrak,      E. Parszewska Jedność, Kielce
Zeszyt ćwiczeń dla klasy VI „Tajemnica bogatego życia”

E. Kondrak, E. Parszewska,             A. Sętorek

Jedność, Kielce
KLASA VII
PRZEDMIOT TYTUŁ AUTORZY WYDAWNICTWO
RELIGIA Podręcznik do religii dla klasy VII „Błogosławieni, którzy szukają Jezusa” Ks. Dr K. Mielnicki, E. Kondrak,       E. Parszewska Jedność, Kielce

festyn2017 1