Regulaminy konkursów

Szukaj

* W konkursie mogą brać uczniowie SP nr 4, ich rodzice oraz nauczyciele pracujący w SP nr 4.
* Należy zaprojektować logo oraz wymyślić nazwę programu określającego współpracę rodziców, nauczycieli oraz uczniów. Zwycięskie logo i nazwa zostaną użyte do zatytułowania programu, który ( przy wspólnym udziale uczniów, rodziców i nauczycieli) powstaje w naszej szkole.

Logo i nazwę prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W temacie obowiązkowo wpisać KONKURS NA LOGO
lub dostarczyć w wersji papierowej do sekretariatu szkoły. Na odwrocie pracy należy umieścić:
* imię i nazwisko autora
* telefon kontaktowy
* określić grupę (uczeń, rodzic, nauczyciel)
* podać klasę (tylko w przypadku uczniów)
* podać informację, do której klasy uczęszcza Państwa dziecko (tylko rodzice)

Najlepsza praca i logo zostaną wybrane przez jury składające się z:

* 2 uczniów,
* 2 rodziców,
* 2 nauczycieli.

Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda!

Konkurs trwa do 12 grudnia 2014r.