SZKOLNY PAKIET MULTIMEDIALNY OSE DLA NASZEJ SZKOŁY

Nasza szkoła kilkanaście miesięcy temu przystąpiła do programu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. W ramach tego programu budynek szkoły przy ul. Mikołaja Brody 12 został bezpłatnie przyłączony do Internetu za pomocą światłowodu. Obecnie jesteśmy na etapie finalizacji przyłączenia światłowodem drugiego budynku przy ul. Bielskiej 5.

Miłym zaskoczeniem dla nas była otrzymana w ostatnich dniach informacja a następnie przesyłka z Państwowego Instytutu Badawczego NASK – operatora Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej – zawierająca pakiet multimedialny.

„Szkolny Pakiet Multimedialny OSE” składa się z 25 zestawów, których elementami są: tablet wraz z usługą mobilnego dostępu do Internetu, klawiatura bezprzewodowa z etui, rysik oraz logotyp w formie naklejki. Wartość dostarczonego Szkolnego Pakietu Multimedialnego OSE wynosi 24 261,75 zł brutto.

Mamy nadzieję, że dostarczony sprzęt będzie dobrze służył zarówno uczniom, jak i nauczycielom oraz przyczyni się do jeszcze efektywniejszego usprawnienia procesu edukacji w tym edukacji cyfrowej.

Link do strony OSE

Inf. Robert Ostrowski