Organizacja pracy szkoły od 22.03.2021r.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Wspieramy talenty 2020/2021

W dziale tym prezentujemy linki do artykułów prezentujących talenty naszych uczniów.

 

  • Wojciech Kijanka z kl. 8b zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego XXVI edycji Konkursu Historycznego ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514.Od Cedyni do Orszy". Michał Kołodziej z kl. 8c i Bartosz Dimitrov z kl. 8c zakwalifikowali się do II etapu XIII Konkursu Wiedzy o Rosji ,,Białe Noce" - ZOBACZ >>>
  • osiągnięcia Marcina Modzelewskiego i Natalii Fryc w Ogólnopolskim Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Historycznym ,,Auschwitz nie spadło z nieba... Co można zrobić, żeby ratować współczesny świat?" - ZOBACZ >>>
  • Oliwia Parpura z klasy 6a i Michał Raszczuk z klasy 6d zakwalifikowali się do etapu powiatowego Bolesławieckiego Konkursu Matematycznego dla klas V – VI „Bolek” - ZOBACZ >>>
  • Kamil Gałka, Szymon Sierpień I Wojciech Kijanka zwycięzcami XVI Konkursu o Miecz Bolesław Chrobrego „Polska w czasach monarchii wczesnopiastowskiej” - ZOBACZ >>>

  • Lena Cieśla z klasy 3b, Maja Czarna z klasy 6 c, Magdalena Hil i Emilia Hoszowska z klasy 6d, Natalia Broszko i Dawid Sobolewski z klasy 8b, Anna Kopacka z klasy 7d laureatami VI  Powiatowego Konkursu Literackiego „Zatrzymać w czasie” - ZOBACZ >>>

  • Martyna Rzeźwicka z klasy 4b i Amelia Grum z klasy 4a zakwalifikowały się do etapu powiatowego Bolesławieckiego Konkursu Matematycznego dla klas czwartych „Boluś” - ZOBACZ >>>
  • Wojciech Kijanka z klasy 8b, Michał Bonk z klasy 8b zakwalifikowali się do etapu finałowego VIII Powiatowego Konkursu Fizycznego - ZOBACZ >>> 
  • Emilia Hoszowska, Szymon Sierpień i Bartosz Dimitrov – laureatami etapu szkolnego I Powiatowego Konkursu Historycznego „Od Starożytności do współczesności" - ZOBACZ >>>
  • Marcin Modzelewski, Vanessa Markiewicz laureatami konkursu Dni Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Działajmy razem!” - ZOBACZ >>>
  • Wojciech Kijanka z klasy 8b zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu zDolny Ślązak z fizyki - ZOBACZ >>>
  • Karolina Mikutaniec wyróżniona za wykonanie szopki bożonarodzeniowej - ZOBACZ >>>
  • Uczennice Natalia Fryc, Maja Czarna i Lena Staniszewska laureatkami konkursu na zkończeie bajki - ZOBACZ >>>
  • Iga Zając z klasy 4a, Emilia Hoszowska z klasy 6d, Arkadiusz Giela z klasy 8a, Michał Bonk z klasy 8b I Bartosz Dimitrov z klasy 8c zostali laureatami pierwszej edycji konkursu KOMA - ZOBACZ >>>
  • I miejsce Marcina Modzelewskiego i wyróżnienie dla Natalii Fryc w Ogólnopolskim Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Historycznym ,,Auschwitz nie spadło z nieba... Co można zrobić, żeby ratować współczesny świat?" - ZOBACZ >>>
  • Klara Łasica z 8c oraz Michał Raszczuk z 6d - laureatami pierwszego etapu konkursu z lingwistyki matematycznej „Wieża Babel” - ZOBACZ >>>
  • Wiktoria Eliaszewicz koncertowała w Krakowie - ZOBACZ >>>
  • Michał Bonk z klasy 8b weźmie udział w II etapie Olimpiady Matematycznej Juniorów - ZOBACZ >>>
  • Rysunki Marcina Modzelewskiego – ZOBACZ >>>
  • Mali artyści o smogu – prace plastyczne uczniów klas 2-3 – ZOBACZ >>>
  • Zaśpiewały i wygrały! - wokalny sukces sióstr Wiktorii i Kasi Eliaszewicz – ZOBACZ >>>
  • „Czym skorupka za młodu nasiąknie”… - sukces klasy 3a – ZOBACZ >>>
  • Wokalny sukces Wiktorii Eliaszewicz – ZOBACZ >>>
  • Ale było super!!! - X miejsce w kraju w Ogólnopolskim Finale Szkolnej Ligi Rugby TAG – ZOBACZ >>>
Data dodania: 2021-01-20 11:54:04
Data edycji: 2021-03-08 08:03:59
Ilość wyświetleń: 441

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook