GODNA REPREZENTACJA BOLESŁAWCA

W dniu 22 czerwca 2021 r. w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu miała miejsce Gala Laureatów XII i XIII Konkursu Wiedzy o Rosji „Białe Noce”.
Swoją obecnością uroczystość zaszczycili m. in. Pan Tytus Czartoryski – Przewodniczący Komisji Kultury, Nauki i Edukacji Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, Pan Jerzy Komorowski – Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych, Pan Sławomir Jachimowski – Dyrektor Wydziału Edukacji oraz zdalnie:  Pan Sergey Tarasov - Dyrektor Departamentu Kształcenia Ogólnego i Zawodowego Administracji Obwodu Leningradzkiego, Pan Oleg Konowalov - Dyrektor Departamentu Współpracy Zagranicznej Administracji Obwodu Leningradzkiego, Pani Olga Kovalchuk – Rektor Leningradzkiego Obwodowego Instytutu Rozwoju Edukacji.
Naszą szkołę reprezentował uczeń kl.8c Bartosz Dimitrov, który został laureatem XIII Konkursu Wiedzy o Rosji ,,Białe Noce".

Wielkie gratulacje dla Bartka Dimitrova - laureata i dla Michała Kołodzieja, ucznia kl.8c finalisty Konkursu.

Inf. Beata Orczyk

Data dodania: 2021-06-29 08:14:51