Kalendarz szkolny - maj - czerwiec 2021

RYSUNKI MARCINA MODZELEWSKIEGO

RYSUNKI  MARCINA MODZELEWSKIEGO

Marcin Modzelewski jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 4 i uczęszcza do klasy 7c. Podczas nauczania zdalnego zmotywowany tworzy bardzo ciekawe rysunki, oto kilka słów od samego Marcina: „Jestem z klasy 7c. Moimi pasjami są: fizyka, chemia, astronomia, zwierzęta, rysowanie i gotowanie. Nie każdemu z zainteresowań poświęcam tyle samo czasu, ale wszystkie są dla mnie ważne. Dużo czasu poświęcam rysowaniu, bo sprawia mi to przyjemność i satysfakcję. Pierwsze rysunki rysowałem jako dziecko w przedszkolu i już wtedy próbowałem tworzyć komiksy z własnymi bohaterami. Zacząłem chodzić na zajęcia z rysunku do MDK w Bolesławcu, dzięki czemu poznałem innych ludzi z podobnymi zainteresowaniami. Uczyłem się także innych technik malowania i rysunku. Zazwyczaj rysuję postacie lub mini komiksy, najłatwiej robi się to na tablecie graficznym więc z niego najczęściej korzystam. Każdemu polecam rysowanie jako odpoczynek lub wyrażenie własnych pomysłów, czy po prostu fajną zabawę”.

Zachęcam do obejrzenia pierwszej galerii prac Marcina i czekam z niecierpliwością na kolejne prace innych uczniów.

Inf. Agnieszka Grzęda

Data dodania: 2021-01-05 10:59:20