ALE BYŁO SUPER!!!

3 grudnia odbył się Ogólnopolski Finał Szkolnej Ligi Rugby TAG. Nasi zawodnicy w składzie: Michał Raszczuk, Patryk Basiak, Cyprian Kowalczyk, Jakub Kunysz, Natan Szylar, Lena Zamorska oraz Milena Gruszczak,  zmierzyli się z  zespołem z  Lechii Gdańsk (woj. pomorskie), Sp Kurowice (woj. łódzkie), MKR Siedlce (woj. mazowieckie), SP Białystok (woj. Podlaskie) oraz SP 33 Olsztyn (woj. warmińsko - mazurskie). Rywalizacja była bardzo zacięta. Nasi zawodnicy godnie reprezentowali bolesławiecką  „Czwórkę”  oraz Dolny Śląsk. W  efekcie zajęli X miejsce w kraju i mogli na własne oczy zobaczyć i uczestniczyć w tak dużej imprezie, która finansowana była przez Ministerstwo Sportu oraz Polski Związek Rugby. Zawodnicy zwiedzili Łazienki Królewskie w Warszawie, otrzymali wiele upominków i nagród, a cały wyjazd był bardzo fajną nagrodą i odskocznią od panującej pandemii i obecnej sytuacji. Dziękuję  uczniom za przestrzeganie wszystkich zasad oraz wzorową postawę podczas całego wyjazdu!

Inf. Daniel Zięba

Data dodania: 2020-12-10 14:04:16