10 tysięcy dla nas!

Takie maile lubimy czytać:

Z przyjemnością informujemy, że Państwa szkoła otrzymała grant w konkursie grantowym programu Razem w Klasie! Serdecznie gratulujemy :)

Listę wszystkich zakwalifikowanych szkół można znaleźć pod tym linkiem:

Na co przeznaczymy 10 tysięcy?

Chcemy zagospodarować fragmenty korytarzy, a w szczególności wnękę na II piętrze. Przeciwległe ściany zostaną pomalowane według projektu wybranego przez uczniów. Zakupimy meble paletowe – kanapy, pufy i stoliki oraz gry karciane, np. Uno Junior, Unga Bunga, itp. Poduszki do siedzenia zaprojektują również uczniowie i samodzielnie je uszyją w pracowni krawieckiej.

Najbliższe działania w kwietniu

1. Ogłoszenie konkursu na projekt muralu. Opracowanie regulaminu konkursu, powołanie komisji oceniającej, ogłoszenie wyników konkursu, wybór projektu do realizacji.
  2. Ogłoszenie konkursu na nazwę miejsca. Opracowanie regulaminu, wybór nazwy poprzez głosowanie online na platformie Teams.

Zaaranżowane i odpowiednio umeblowane wnęki korytarzowe będą miejscem spotkań, rozmów, wymiany poglądów, realizacji pomysłów jak również miejscem relaksu dla uczniów.

Zapraszamy do współpracy

Mariana Korczuk-Zamojska, Beata Orczyk