4x SPORT

DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY TRZECIMI DRUŻYNAMI W STREFIE

18 i 24 stycznia 2023 w Zgorzelcu odbyły się Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w koszykówce dziewcząt i chłopców. Trzecie miejsce zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 w Bolesławcu.

W reprezentacji dziewcząt grały: Małgorzata Stec, Jessica Borszczan, Milena Gruszczak, Vanessa Michaluk, Emilia Choszowska, Zuzanna Burniak,Chiara Pawliszyn, Marcelina Siołkowska i Oliwia Parpura.

W reprezentacji chłopców grali: Marcin Matczak, Michał Raszczuk, Szymon Luberda, Patryk Basiak, Tycjan Biniek, Dominik Jaworski, Kacper Zazula, Bartosz Krosman, Pietro Laudani, Maciej Piotrowski i Szymon Pałys.

DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY MISTRZAMI MIASTA

23 stycznia 2023 w SP nr 1 w Bolesławcu odbyły się Mistrzostwa Miasta w tenisie stołowym. Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja naszej szkoły zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

W reprezentacji dziewcząt startowały: Małgorzata Stec Jessica Borszczan i Milena Gruszczak.

W reprezentacji chłopców startowali: Marcin Matczak, Michał Raszczuk i Szymon Luberda.

SZKOLNY KLUB SPORTOWY

W szkole prowadzony jest program SKS pod patronem Dolnośląskiej Federacji Sportu i Szkolnego Związku Sportowego. Zajęcia sportowe prowadzą: Marta Górska, Rafał Kwieciński i Tomasz Markowski.

NOWY SPRZĘT SPORTOWY

W szkole z dużą radością przyjęliśmy pojawienie się nowego sprzętu sportowego.

Dwa stoły do tenisa stołowego, nowe rakietki do tenisa stołowego, 3 zestawy szarf, 18 nowych piłek do kosza, nowe piłki do piłki nożnej halowej, nowe hula-hopy, zestawy do badmintona, 3 komplety nowych strojów do reprezentowania szkoły na zawodach.

Cały ten sprzęt posłuży naszym uczniom do urozmaicenia zajęć z wychowania fizycznego, zajęć pozalekcyjnych, przyczyni się do poprawy techniki sportowej uczniów, a stroje poprawią wygląd reprezentacji naszej szkoły.

Gratulujemy!

Inf. Tomasz Markowski