AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA DZIECI W CZASIE PANDEMII

Drodzy Rodzice, w trosce o dobro naszych uczniów staramy się motywować dzieci do aktywnego spędzania czasu i zdrowego odżywiania. Podczas zdalnego nauczania dzieci otrzymują filmiki z gotowymi zestawami ćwiczeń (platforma E – Wychowanie Fizyczne), które trwają ok. 10 – 20 minut.

Proponujemy w nich różnorodne formy aktywności fizycznej licząc, że nasi uczniowie chętnie wykonują zadania.

Wiemy, że podejmowana aktywność przez dzieci, w okresie pandemii, jest niewystarczająca, dlatego też nasza szkoła bierze udział w zbieraniu danych na temat aktywności fizycznej dolnośląskich uczniów, w tym aktywności podejmowanej w okresie pandemii COVID-19.

Zebrane informacje pozwolą na lepsze, skuteczniejsze działania w tym obszarze, a wszystko po to, żeby zadbać o zdrowie i kondycję dzieci.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. W imieniu dzieci klas I-III, ankietę wypełniają rodzice/ opiekunowie prawni. W klasach IV-VIII prosimy, żeby ankietę wypełnili rodzice/ opiekunowie prawni i dzieci.

Link: https://www.webankieta.pl/ankieta/575532/badanie-aktywnosci-fizycznej-dzieci-i-ich-rodzicowopiekunow.html

Badania, które są anonimowe, prowadzi Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” wraz z Fundacją V4SPORT we współpracy Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

Prosimy o możliwie najszybsze wypełnienie ankiet. Ostateczny termin upływa w dn. 12.12.2020 r.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym listem.

Data dodania: 2020-12-01 09:42:00
Data edycji: 2020-12-02 12:59:20