ANDRZEJKI Z SOWĄ W CENTRUM WIEDZY

Do zabawy andrzejkowej klasa 2 c przygotowywała się ponad dwa tygodnie. Imieniny Andrzeja obchodziliśmy w Centrum Wiedzy. Byliśmy zaskoczeni przyjęciem - czekały na nas niezwykłe atrakcje w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach. W jednym ustawiono stanowiska z wróżbami. Przy wesołej muzyce, każdy mógł przepowiedzieć sobie przyszłość. Było przy tym niemało śmiechu i radości. Potem jeszcze wirowaliśmy w tańcu. W specjalnie przygotowanym kąciku robiliśmy sobie profesjonalne zdjęcia. Później przeszliśmy do „małej kawiarenki”, w której na stolikach czekały na nas pyszności.

Po słodkim poczęstunku przyszedł czas na zabawę i eksperymenty, a o to już zadbała „Sowa”. Tak, tak, wszystkim dzieciom polecamy te ciekawe urządzenia i zapewniamy, że nie ma tam czasu i miejsca na nudę.

Wyjście do Centrum Edukacji było naprawdę udane, a zabawa – po prostu wspaniała!

Bardzo dziękujemy
Uczniowie klasy 2c