Reset
Reset

AWANS! AWANS! AWANS!

Na Mistrzostwach Dolnego Śląska w czwórboju lekkoatletycznym

19.05.2022 na stadionie w Oleśnicy reprezentacje naszej szkoły w czwórboju lekkoatletycznym zajęły odpowiednio dziesiąte miejsce w kategorii dziewcząt i dziewiąte miejsce w kategorii chłopców.
Reprezentacja dziewcząt: Małgorzata Stec, Jessica Borszczan, Chiara Pawliszyn, Martyna Rzeźwicka, Noemi Siemieńko, Marcelina Siołkowska.
Opiekunem dziewcząt był Tomasz Markowski.

Reprezentacja chłopców: Wojciech Graczyk, Pietro Laudani, Patryk Basiak, Hubert Kędzierski, Patryk Pawlicki, Tymoteusz Siemieńko.
Opiekunem chłopców był Daniel Zięba.

W punktacji indywidualnej trzecie miejsce na Dolnym Śląsku zajęła Małgorzata Stec, która we wszystkich czterech konkurencjach osiągnęła bardzo wartościowe wyniki, które w przeliczeniu na punkty pozwoliły jej stanąć na podium.

Na Mistrzostwach Dolnego Śląska w siatkówce chłopców

20.05.2022 w naszej sali sportowej odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska szkół podstawowych klas VII – VIII w siatkówce chłopców.
W zawodach nasz szkoła zajęła czwarte miejsce grając w składzie:
Michał Raszczuk, Jakub Mazur, Marcel Pańczak, Kacper Świerniak, Maciej Graczyk, Jakub Alf, Jakub Żak, Sebastian Cichorzewski, Andrzej Nawara, Kacper Korecki, Jacek Garmider.
Opiekunem drużyny był Tomasz Markowski

Na Mistrzostwach Powiatu w siatkówce plażowej

30 maja w Bolesławcu rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej chłopców i dziewcząt.

W zawodach nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w kategorii chłopców grając w składzie:
Kacper Świerniak, Maciej Graczyk, Sebastian Cichorzewski.

W kategorii dziewcząt zajęliśmy miejsce szóste grając w składzie Kinga Rajczakowska i Diana Majewska.
Opiekunem drużyn był Tomasz Markowski.

Medaliści Dolnego Śląska w piłce nożnej

02.06.2022 w Polkowicach reprezentacja naszej szkoły w klas VII-VIII w piłce nożnej chłopców zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska.
W pierwszym meczu chłopcy ulegli drużynie z Polkowic, natomiast w meczu o trzecie miejsce pokonali drużynę z Żarowa.
Skład reprezentacji: Jacek Garmider, Jakub Żak, Sebastian Cichorzewski, Jakub Mazur, Dominik Cukiernik, Kacper Bińczycki.
Opiekunem chłopców był Tomasz Markowski.