BAL NA BRODY

06.02.2024r. odbył się bal karnawałowy. Wśród kotylionów, serpentyn, balonów bawiły się dzieci z klas: 1a, 1b, 1c, 3b. Oficjalnie zabawę rozpoczęliśmy polonezem. Dzieci pięknie zatańczyły ten tradycyjny taniec. Z dumą prezentowały swoje stroje podczas muzycznego pokazu. Z radością uczestniczyły w tworzeniu pociągu w rytm znanej piosenki i wyruszyły w podróż ze swoimi wychowawcami. Po przerwie, w trakcie której raczyły się ciastami, babeczkami, chrupkami nabrawszy sił zatańczyły „makarenę”. W parach lub solo tańczyły do współczesnych rytmów i utworów. Wychowawczynie w roli „didżejek” choć na chwilę mogły spełnić ich muzyczne marzenia. Atmosferę balu zaczarowała zabawa z chustami animacyjnymi Klanzy. Śmiechom, sesjom fotograficznym i dobrej zabawie nie było końca.

Babka Zbrody

Data dodania: 2024-02-09 01:00:48