BAŚNIOWE SPOTKANIA Z PANEM ANDERSENEM

W naszej szkole wszyscy wychowawcy przykładają dużą wagę do działań integracyjnych w swoich zespołach. Co rusz opuszczone po lekcjach sale wypełniają się głosami dzieci, które przychodzą na rozmaite wydarzenia towarzyskie. Gry i zabawy, jak również zajęcia z rękodzieła nie tylko uczą czegoś nowego, ale także zacieśniają więzi między dziećmi, co sprzyja poprawianiu atmosfery w zespole. W czasach, gdy do klas wciąż dołączają nowi uczniowie, takie spotkania po lekcjach stają się również doskonałą okazją do szybszego poznania rówieśników oraz poczucia, że są mile widziani jako nowi członkowie grupy. Tak właśnie jest w naszej szkole- w szkole, która jest otwarta na każde dziecko.

Tym razem przedstawiamy wieczór integracyjny w klasie 5a, która 11 stycznia 2023 r. w godzinach od 15.00 do 19.00 wspólnie oglądała przepiękny film pt. „Królowa Śniegu”. Adaptacja baśni Hansa Christiana Andersena przypomniała wszystkim, że w życiu najważniejsza jest miłość oraz troska o drugiego człowieka. Mamy nadzieję, że nauka, którą dzieci wyniosły z seansu filmowego pozostanie z nimi na całe życie, uwrażliwiając je na innych ludzi.

Inf. Cień Podglądacz

Data dodania: 2023-01-19 11:24:52