BEZPIECZNI W INTERNECIE

11 grudnia klasa 6d wzięła udział w ciekawym wydarzeniu online DYF 2020. Impreza poświęcona jest edukacji w zakresie bezpiecznego, kreatywnego i pozytywnego korzystania z Internetu i nowych technologii. Uczniowie obejrzeli transmisję pt. Nastoletni Azyl – Nastolatek w kryzysie vs. Pandemia.

Kim byli prelegenci?
Angelika Friedrich – wszechogarniaczka inicjatywy “Nastoletni Azyl”, studentka I roku psychologii, jako nastolatka wygrała z depresją i anoreksją. Od najmłodszych lat wspiera różne organizacje pozarządowe, bo wierzy, że jeden człowiek może wiele zmienić, a w grupie jest jeszcze więcej siły.

W przyszłości chce zostać psycholożką oraz psychoterapeutką dzieci i młodzieży. Agnieszka Bartoszewska – redaktorka ,,Nastoletniego Azylu”, studentka I roku socjologii, jako nastolatka zaczęła zmagać się z problemami natury psychicznej. Przekonała się, że warto dzielić się swoim doświadczeniem z innymi, ponieważ może być to wsparciem dla drugiej osoby. Od kilku lat angażuje się w pomoc młodszym od siebie dzieciom i nastolatkom.
Czekamy na kolejną edycję wydarzenia.

Zachęcamy do zapoznania się z magazynem Digital Youth w wersji online

Inf. Martyna Daczkowska – wychowawczyni 6d

Data dodania: 2020-12-14 16:05:47