BohaterON – włącz historię!

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną.
Nasza szkoła kolejny raz wzięła udział w tym historycznym projekcie. Tematy dotyczące Powstania Warszawskiego były omawiane na lekcjach historii, a także na zajęciach kółka historycznego. Uczniowie napisali kartki z życzeniami dla żyjących Powstańców z 1944 roku.
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, aktywność i pracę w trakcie realizacji projektu. Szczególne słowa uznania należą się uczennicom i uczniom z klasy 7b i 8b.

Inf. Beata Orczyk - koordynatorka projektu

Data dodania: 2022-03-09 12:34:48