„BY DOBRO BYŁO W NAS”

Zapraszam do obejrzenia wzruszającego spektaklu „By dobro było w nas” wystawionego na scenie Bolesławieckiego Ośrodka Kultury MCC i nagranego przez Telewizję Bolesławiec. Spektakl jest wynikiem kreatywnej współpracy uczniów i nauczycieli w bardzo trudnym czasie pandemii.

Jednocześnie składam serdeczne podziękowania i wyrazy uznania nauczycielom i uczniom za zaangażowanie, pomysłowość i poświęcony czas.

Dziękuję Nauczycielom:
Małgorzacie Janowskiej za scenariusz i reżyserię spektaklu.
Barbarze Lendzian, Liudmyle Krasii, Joannie Ziębie za przygotowanie muzyczno – wokalne
Monice Grygorcewicz i Teresie Pawlik za współpracę przy organizacji spektaklu.
Marianie Korczuk – Zamojskiej, Jolancie Rzeźwickiej, Bartłomiejowi Orankiewiczowi i Wojciechowi Tarczyńskiemu za udział w spektaklu na scenie.

Dziękuję Uczniom - aktorom:
Miłoszowi Wójcikowi, Wojciechowi Janeczkowi, Jankowi Korczyńskiemu, Markowi Hoszowskiemu, Milenie Przybylskiej, Adamowi Biegaczowi, Magdzie Błąd, Natalii Cołokidzi, Hani Hutman, Lenie Kowalik, Marysi Szpili, Poli Pranić, Williamowi Schweizerowi, Dawidowi Pinocy i Wojciechowi Paczkowskiemu.

Dziękuję Uczniom - wokalistom:
Wiktorii Eliaszewicz, Kasi Eliaszewicz, Magdalenie Hil, Emilii Hoszowskiej, Lenie Zamorskiej
Amelii Grum, Patrycji Bujak, Darii Cherepian, Yevhenii Bochevar, Taisi Politkovskiej, Zakharowi Romaniv, Romanowi Blikhar, Dmytro Blikhar, Anastazji Zhovnowskiej, Stanislavowi Derkach, Kirze Vynohradnej, Karolinie Korotunovej, Olesi Panasenko i Vadymowi Hetmanchenko.

Wielkie Gratulacje!!!
Maria Subik