CZY CHCESZ MIEĆ WPŁYW...?

Jeżeli:

• jesteś zaangażowana/zaangażowany w wolontariat,
  • nieobca jest Ci działalność społeczna, życie społeczności lokalnych i życie publiczne,
  • masz dobre i bardzo dobre wyniki w nauce.

Zostań

• członkiem Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji i Nauki
  • członkami Rady mogą zostać uczniowie, którzy urodzili się między 1 października 2000 r. a 1 października 2008 r.
  • Rada będzie składała się z 32 członków (po dwóch z każdego województwa)
  • Do głównych zadań Rady należy wyrażanie opinii, w tym przedstawianie propozycji w kwestiach dotyczących dzieci i młodzieży w zakresie spraw objętych działem administracji rządowej oświata i wychowanie, w szczególności przedstawianie opinii na temat planowanych zmian, w tym propozycji rozwiązań.
  • Kadencja Rady trwa rok.

Jak zostać członkiem Rady?

• Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przedstawić w nim swoją wizję działalności Rady, a następnie przesłać skan wraz z wymaganym życiorysem na adres: naborRDIM@mein.gov.pl
  • Nadesłane kandydatury będą oceniane na podstawie przesłanych zgłoszeń, w szczególności uzasadnienia przygotowanego przez kandydata.

Do kiedy trwa nabór ?

Do 29 października przedłużony został nabór do VI kadencji Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczpospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji i Nauki.

Propozycje proszę zgłaszać do Liliany Galar – opiekuna Samorządu Uczniowskiego

Data dodania: 2021-10-20 10:14:16