DENTOBUS 2022 AKTUALNE INFORMACJE

DENTOBUS 2022 – WAŻNE INFORMACJE

DENTOBUS jest to Mercedes Sprinter o wymiarach -⁠ 6m długi i ok 2,6m wysoki

1. Dentobus będzie w naszej szkole 20 września 2022 r. od godz. 08.00.
  2. Rodzice mogą składać oświadczenia aż do dnia przyjazdu.
  3. Wszyscy uczniowie, którzy będą mieli oświadczenia zostaną przyjęci.
  4. Uczniowie nieobecni w tym dniu, których rodzice wypełnili oświadczenia, zostaną przyjęci w innym terminie.

PROCES OBSŁUGI PACJENTÓW:

1. Pacjenci przyjmowani są z umytymi zębami (prosimy o przyniesienie szczotki i pasty, aby przed wizytą umyć
  2. Jeśli ktoś zapomni przyborów do mycia -⁠ nie ma problemu, lekarze przeczyszczą zęby w Dentobusie.
  3. Uczniowie będą przyjmowani w sposób ciągły (również podczas przerw).
  4. Każdy uczeń wchodzi do Dentobusu ZE SWOIM, WYPISANYM PRZEZ JEGORODZICA/⁠OPIEKUNA OŚWIADCZENIEM.
  5. Najczęstsze błędy w oświadczeniach to wpisanie nr PESEL rodzica i brak podpisu rodzica.
  6. Każdy uczeń ma mieć ZAŁOŻONĄ MASECZKĘ, którą na polecenie lekarza ściąga wyłącznie na czas czynności medycznych (maseczki uczniowie otrzymają w szkole).
  7. Wypisane przez lekarza karty pacjentów przekazane będą szkole a następnie rozdane rodzicom przez wychowawców.

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA:

1. Podczas wizyty Pacjenta pracuje lampa UVC przepływowa, nieustanie filtrując powietrze.
  2. Personel pracuje w pełnych środkach ochrony osobistej.
  3. Personel jest w pełni zaszczepiony (3 dawki).
  4. Czas czynności z pacjentem ze zdjętą maseczką jest minimalizowany, wszelkie czynności niemedyczne nie są wykonywane podczas wizyty.
  5. Dentobus jest regularnie wietrzony.
  6. Po każdym pacjencie dezynfekowane są powierzchnie płaskie, dotykane przez pacjenta.
  7. Przed przyjazdem, wnętrze Dentobusu jest ozonowane.
  8. Wszystkie materiały, narzędzia, środki ochrony są sterylne i/⁠lub jednorazowe.
Data dodania: 2022-08-21 10:56:35
Data edycji: 2022-08-21 11:09:43